Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Adobe ogłasza plany rozbudowy Adobe Firefly

Adobe ogłosił plany ekspansji Adobe Fireflyzestaw innowacyjnych kreatywnych modeli sztucznej inteligencji, do kreatywnych aplikacji wideo i audio w chmurze, umożliwiając twórcom tworzenie i radykalne ulepszanie treści wideo i audio przy jednoczesnym usprawnieniu przepływu pracy.

Firma Adobe zaprezentowała również nowe innowacje w zakresie sztucznej inteligencji w ekosystemie Lightroom — Lightroom, Lightroom Classic oraz Lightroom na urządzenia mobilne i Internet — które ułatwiają profesjonalną edycję zdjęć. Nowe funkcje Adobe Sensei oparte na sztucznej inteligencji umożliwiają łatwą edycję i bezproblemową pracę.

Rozszerzone adaptacyjne ustawienia wstępne i kategorie maskowania dla określonych osób ułatwiają dostosowanie drobnych szczegółów, od koloru nieba po teksturę brody danej osoby, za pomocą jednego kliknięcia. Ponadto nowe funkcje, w tym redukcja szumów i maskowanie krzywych, pomagają projektantom zrobić więcej w krótszym czasie.

Dodanie Firefly do kreatywnych aplikacji wideo i audio w chmurze odblokuje szeroki zakres nowych możliwości, dając twórcom możliwość automatycznego tworzenia setek różnych form treści potrzebnych do promowania filmów i programów telewizyjnych.

Podstawowe koncepcje Firefly w kreatywnych aplikacjach audio i wideo w chmurze obejmują:

Ulepszenia koloru tekstu

Twórcy treści będą mogli zmieniać schematy kolorów, pory dnia, a nawet pory roku w już nagranych filmach, zmieniając nastrój i ustawienie, aby przywołać określony ton i nastrój. Podpowiedzi zamiany tekstu na wideo pozwolą, aby prosta zachęta, taka jak „Spraw, by ta scena była ciepła i ekscytująca”, ożywiła wizje twórcy.

Zaawansowana muzyka i efekty dźwiękowe

Używając tylko podpowiedzi tekstowych, użytkownicy będą mogli tworzyć niestandardowe dźwięki i muzykę, aby pasowały do ​​​​określonego nastroju i sceny, jako ścieżki tymczasowe lub końcowe. Obejmuje to również tworzenie języka napisów do filmów.

Animowane czcionki, grafika i logo

W ciągu kilku minut można utworzyć napisy, logo i karty tytułowe z niestandardowymi animacjami opartymi na preferencjach twórcy, wyrażonymi prostymi słowami.

READ  Niesamowity obraz nowego telefonu komórkowego

Silny skrypt B-roll i możliwości

Firefly radykalnie przyspieszy procesy przedprodukcyjne, produkcyjne i postprodukcyjne, wykorzystując analizę AI tekstu scenariusza do automatycznego generowania scenorysów i przedprodukcji, a także zalecając cięcia b-roll dla cięć wstępnych lub końcowych.

Możliwości katalogu kreatywnego

Dzięki spersonalizowanym przewodnikom opartym na sztucznej inteligencji użytkownicy będą mogli opanować nowe umiejętności i przyspieszyć procesy od wstępnej wizji po tworzenie i edytowanie.