Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

pełna pojemność i więcej

pełna pojemność i więcej

18 kwietnia 2023 roku twórcy League of Legends oficjalnie ujawnili nową aktualizację Midscope od Neeko. To przyniesie wiele zmian w Neeko i ma na celu uczynienie z niej decydującego wyboru w obecnym środowisku. Jest obecnie dostępny w cyklu aktualizacji League of Legends 13.9 PBE. Dlatego jego przerobione możliwości wraz ze wszystkimi zmianami zostały pokrótce omówione w tym artykule.

Neeko jest na serwerze beta PBE! Wreszcie mogę o tym pogadać!

Będę nadawać, aby porozmawiać o jego twórcy i zagrać w kilka gier PBE twitch.tv/phloxstream

Lista jednak załączona

Należy jednak pamiętać, że te umiejętności mogą zostać nieco dopracowane, gdy gracze wypróbują Neeko na PBE. W zależności od tego, jak dobrze lub źle działa, gracze mogą poprosić o drobne modyfikacje przed jej oficjalnym wydaniem.


Pełne szczegóły dotyczące przeróbki umiejętności Neeko w cyklu aktualizacji League of Legends PBE 13.9

Szczegółowe zmiany umiejętności związane z aktualizacją Midscope Neeko w League of Legends PBE są wyszczególnione poniżej:

wrodzony urok (P)

 • [NEW] Neeko przechowuje Sho’mę, gdy jest blisko nieepickiego potwora, stwora, zestawu lub pułapki. Neeko może przekształcić się w tę jednostkę, po prostu klikając jej pasek. Kliknięcie na twarz Neeko przywróci ją do pierwotnego stanu.
 • [NEW] Maska Neeko nie pęka już, nawet jeśli odniesiesz obrażenia. Jednak pęknie, jeśli zamaskowana Neeko umrze z powodu kontroli tłumu.
 • Czas odnowienia: max (((piętro ((N-1)/3))*-3) +25,6) >>> 6s

otwarty wybuch (s)

 • Drugie/wyższe obrażenia punktowe: 40/65/90/115/140 + 20% AP >>> 35/60/85/110/135 + 25% AP
 • [NEW] Eksplozje zadają teraz 30/40/50/60/70 dodatkowych obrażeń potworom

dzielnik kształtu (W)

 • Neeko będzie mogła ponownie rzucić tę umiejętność, aby zmienić kierunek swoich klonów.
 • Klon Neeko ma teraz animacje i dźwięki, w tym Q/E/Taniec/Żart/Prowokacja/Przypomnienie/Śmiech.
 • [NEW] Potężne ataki Neeko będą teraz zadawać potworom dodatkowe 50 obrażeń
READ  Australia dołącza do kosmicznego wyścigu, wystrzeliwując satelitę

Splątanie zadziorów (E)

 • Obrażenia 80/115/150/185/220 + 60% AP >>> 70/105/140/175/210 + 65% AP

kwiat popu (R)

 • Neeko wyskoczy w powietrze, celując i zawieszając wszystkich pobliskich wrogów.
 • Neeko spadnie na ziemię po 0,6 sekundy i zada ogromne obrażenia każdemu wrogowi. Ogłuszenie trwa łącznie 1,25 sekundy.
 • Neeko nie będzie już otrzymywać tarczy.
 • Obrażenia 200/425/650 (+130% AP) >>> 150/350/550 (+100% AP)
 • Czas odnowienia: 90 sekund >>> 120/105/90 sekund

Dlatego przeróbka zdecydowanie wydaje się bardzo ważna, ponieważ wydaje się, że Neeko zyskała większy rozmiar, a jej umiejętności otrzymały kilka naprawdę dobrych zmian. Twórcy chcą, aby Neeko pełniła różne role, w tym maga i tanka. Jednak jednym z najważniejszych czynników, które należy tutaj wziąć pod uwagę, jest zwiększenie obrażeń przeciwko potworom.

Zmiany w dżungli to tak naprawdę tylko bonus, nie oczekuję, że będzie to jej główna rola czy coś, ale jest to bardzo ekscytujące miejsce dla niej, aby mogła istnieć, więc warto spróbować

Wydaje się, że ta zmiana ma na celu sprawienie, by Neeko nadawała się do roli dżunglera w League of Legends. W obecnej mecie jest bardzo niewielu bohaterów dżungli z mocą umiejętności i Neeko może być w stanie pełnić tę rolę, chociaż byłaby bardziej moderatorem niż facylitatorem.

Wydaje się, że jej superumiejętność została znacznie ulepszona dzięki potężnemu ogłuszeniu, które może działać jako kombinacja w bitwach drużynowych. Z drugiej strony tarcza została usunięta z ostatniej gry Neeko, co oznacza, że ​​może ona zginąć, jeśli gracze spróbują użyć tej umiejętności jako sposobu na ucieczkę, gdy ma mało zdrowia.

Ogólnie rzecz biorąc, zwiększenie jego rozmiaru wraz z resztą zmian sprawi, że Neeko stanie się potężnym bohaterem w League of Legends. Nadszedł czas, aby zobaczyć, jak bardzo rozwinęła się ona na PBE iw jakim stanie została udostępniona na serwerach live.

edytowany przez
Anirudha Padmanabhana