Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Adriana wyparowuje, gdy niewidoma strona Ariego wysyła paczkę

Wielki Brat oficjalnie osiągnął punkt wrzenia – i tym razem hummus i masło orzechowe nie mają z tym nic wspólnego.

Nerwy płoną, gdy najbliższa osoba, Adriana i Danny, zostaje rozdarta podczas ognistej ewakuacji z szokującym skutkiem, którego nikt się nie spodziewał.

Tymczasem tajemniczy intruz grozi zakłóceniem i tak już napiętej dynamiki domu swoim urokiem i dobrym wyglądem.

Poznaj Sally:

Związane z: Zawodnik załamuje się w emocjonalnych scenach

Skręcamy tam, gdzie skończyliśmy, a Tilly została potajemnie prawie ewakuowana z domu, do potrójnego pokoju lustrzanego Wielkiego Brata, mrucząc do siebie z szaloną energią i zaprzyjaźniając się ze stosem migdałów. Wygląda na to, że działa dobrze.

W głównym domu Danny jest zły. Jego twarz jest skalista i zaczerwieniona, syczy na Syd przez stół, gdy miażdży kość kurczaka między zębami.

Jako ktoś, kto uważa odgłos żucia za osobistą torturę, obserwując, jak się rozkręca.

– Powinniście przestać wysadzać swoich ludzi… Mary, Tilly – pluje. Syed wzruszył ramionami, jakby chciał przypomnieć Danny’emu, że bierze udział w reality show, a nie w starożytnej bitwie pod Termopilami.

„Nauczyłem się, że wszystko się udaje. Jest dobrze, jest świetnie. Teraz wiem, w jaką grę gra Syd” – dodaje przez zaciśnięte zęby, gdy jego twarz czerwienieje.

„Co to za gra Danny?” Syed odpowiedział.

Tymczasem znudzony Ari liże swój talerz palcem, podczas gdy Danny i Sid walczą o niego. Twórca.

Związane z: Ogromna funkcja rozrywająca dom

Ostatecznie walczyłem o małe upały i udałem się do łóżka. Rano uspokajają napięcie masując króliki Tilly odgłosami dzieci. Tempo, w jakim zmienia się energia w tym domu, jest szalone.

Wróciwszy do lustrzanego pokoju, Tilly również była podekscytowana, pogrążona we własnych myślach i zauważając, że w końcu mogła zobaczyć swój kucyk od tyłu.

READ  Dharmendra publikuje wideo o „prawdzie życia” Raja Kapoora, nazywając je „wzruszoną interpretacją”: Obejrzyj: The Tribune India

Jak powiedziała kiedyś mądra Paris Hilton: „Nigdy nie przechodź przez lustro bez patrzenia na nie”, więc Tilly musi uważać się za szczęściarę, że jest przez nie otoczona.

Mówi, że chce się zemścić, a po kilkuminutowej zabawie kubkami i wydawaniu gołębich odgłosów postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zawiązać nowy sojusz.

Projektuje swoją współlokatorkę, 2021 Wilson bierze siatkówkę z opuszczony.

– Dobrze wyglądasz, Sal – powiedziała do naciętej srebrnej poduszki, ubranej w górę od bikini wypchaną dwiema srebrnymi kuleczkami.

Czy powinniśmy się martwić?

Pozostawiamy Tilly i jej delikatny stan psychiczny, by wrócić do domu, gdzie Wielki Brat rzuca wyzwanie pamięci pozostałym uczestnikom.

Współlokatorzy na zmianę przechwalają się mocą swojej pamięci lub wzdychają z deprecjacją, gdy ujawniają, że ich wspomnienia są poniżej standardów.

Jako ktoś, kto pamięta jej dzwonek z Nokii 3315, gdy miała 12 lat, ale nie pamięta niczyjego imienia pięć minut po spotkaniu, mogę śmiało powiedzieć, że nie pamiętam zasad gry i nie wiem, gdzie pamiętaj rano.

Wiem, że SJ wygrywa wyzwanie pamięciowe, zdobywa nową przewagę. W następnym wyzwaniu nominacyjnym może zdecydować się na wznowienie, jeśli nie jest zadowolona z wyniku. Innymi słowy, nowy i zabawny sposób na marnowanie czasu.

Dzisiejsze wyzwanie nominacyjne wymaga równowagi, zręczności i cierpliwości, więc nie jest niespodzianką, że po pięciu minutach Danny groził rzuceniem klockiem drewna przez pokój. Powrót energii rozgniewanego ojca.

Christina wygrywa, ale SJ wykorzystuje i prosi o powtórzenie całego wyzwania. Adriana wygrywa po raz drugi, ale ruch SJ zranił ją w złą stronę.

Zgłosiła SJ, Marleya i Ariego do nominacji, twierdząc, że Ari jest jej „bezpiecznym głosem” i ufając jej bliskiemu związkowi z Dannym, co oznacza, że ​​mogą zmusić SJ do wyjścia z domu.

READ  Mocna skała garażowa w Sydney przed królem

Po usłyszeniu wiadomości Ari przyjął to dobrze, przysięgając, że spali dwór Wielkiego Brata, jeśli zostanie wybrukowany.

Zawodnicy walczą, gdy Danny knuje ślepy występek, wykorzystując swój tajny sojusz z Marleyem, by zebrać głosy przeciwko Ariemu.

W międzyczasie obserwujemy Tilly, która daje Salowi trzecią pierś jak obce stworzenie Całkowite przypomnienie.

Po powrocie do strefy ewakuacyjnej Adriana, Christina i Ari są wciąż mądrzejsi niż cukierek albo psikus Danny’ego.

Wydaje się, że rutynowa interwencja Soni nie powoduje potu.

Głosowali i ku przerażeniu Adriany, Christiny i Ari, Ari został odrzucony (a przynajmniej tak im się wydaje).

To, co wydarzy się później, musi być najbardziej zabawną i zabawną reakcją poboczną, jaką ten program kiedykolwiek widział. Można by pomyśleć, że Sonya właśnie im powiedziała, że ​​Ari zamierza ją zastrzelić.

Z szerokim szokiem Christina krzyczy „co” i przyciska dłonie do ust.

Ari zaczyna gryźć palce, jakby miał pożreć obie ręce.

A Adriana odwraca się do Danny’ego z wyrazem czystego gniewu, szepcząc głośno: – Zrobiłeś to?

To *pocałunek szefa kuchni*.

W końcu Ari wstaje i wychodzi bez pożegnania z nikim.

Wciąż zła, Adriana deklaruje, że będzie dalej bawić się z Dannym, kręcąc głową i skandując „Nie sądziłem, że mi to zrobisz”, po czym wybuchnęła płaczem i pobiegła do pokoju pamiętnika, by poskarżyć się na zdradę.

Cristina wciąż przytula się do sofy, wciąż skręcona, gdy Ari powoli idzie korytarzem ze swoimi torbami, ciężko oddychając.

Kiedy zbliża się do wyjścia, starszy brat zatrzymuje go i wysyła do pokoju lustrzanego z Tilly.

Niewiele wiadomo, czeka nowy intruz.