Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Akcja Satyan w Polsce

Chennai:

Satyan Sokolo (28 lat) reprezentuje SA Jaroslav. Przyjechał do Polski w piątek i wróci 14 kwietnia. Udział w Lidze Polskiej Powiedział, że jego udział w Lidze Polskiej byłby odpowiedni, gdyby wiele meczów zostało odwołanych lub przełożonych z powodu wirusa koronowego.

„Wtedy po prostu zwróciliśmy na to uwagę. Tak więc chciałem konkurować, aby uzyskać korzyści z treningu meczowego w czasach epidemii ”- powiedział IANS. W ćwierćfinale zawodnik z Indii wygrał kluczowy pojedynek, pomagając swojej drużynie pokonać Bidkosk 3-1 i awansować do ostatnich czterech etapów. Półfinały odbędą się 7 kwietnia.

W zeszłym miesiącu mistrz kraju dokonał zmian w grze pojedynczej olimpijskiej mężczyzn podczas eliminacji azjatyckich w Doha. „To ciężki kwartał. Półfinały będą bardzo wymagające. Mam nadzieję, że mój zespół wejdzie do finału”.

W związku z nową falą wirusa koronowego w Europie w wielu miastach Polski znajdują się śluzy. „Pozostajemy w bańce życia. Venture nie jest dozwolone poza hotelem lub stadionem. Wszystkie sklepy i restauracje są zamknięte. Ponieważ jest to liga zawodowa, lokalne władze zezwalają na rywalizację graczom z zewnątrz. Skupiam się na meczach” – powiedział dodał Kamal Achchanda zakwalifikował się do przełożonych igrzysk olimpijskich w Japonii.

READ  Wyróżnienie 7 lat w Polsce