Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Satyan Gnanasekaran, który wybiera się do Tokio, chce rywalizować i być sprawny w Lockdown w Polsce

Sathiyan Gnanasekaran (Zdjęcie: Sathiyan Instagram)

Sathyan Gnanasekara jest obecnie w Polsce na 10-dniowej polskiej Superliki, wracając do domu 14 kwietnia.

  • IANS New Delhi
  • Ostatnio zaktualizowany:Kwiecień 3, 2021, godz.
  • Podążaj za nami:

Aby się przygotować Igrzyska Olimpijskie w Tokio Od 23 lipca jest asowym tenisistą stołowym w Indiach Sathiyan Gnanasekaran Rywalizacja w 10-dniowej polskiej Superlice od piątku. 28-letni Gnanasekaran reprezentuje Jaroslavl, miasto, w którym znajduje się polska Superlica. Przyjechał do Polski w piątek i wróci 14 kwietnia. Według Gnanasekarana jego udział w polskiej lidze byłby dla niego odpowiedni, ponieważ wiele meczów zostało odwołanych lub przełożonych z powodu wirusa koronowego. „Wtedy po prostu zwróciliśmy na to uwagę. Dlatego chciałem konkurować, aby uzyskać korzyści z treningu meczowego podczas epidemii ”- powiedział IANS.

W ćwierćfinale gracz z Indii wygrał kluczowy pojedynek singlowy, pomagając swojej drużynie pokonać Bidkosk 3: 1 i wejść do ostatnich czterech etapów turnieju. Półfinały odbędą się 7 kwietnia.

W zeszłym miesiącu pochodzący z Chennai mistrz kraju wykonał cięcia w pojedynkach olimpijskich mężczyzn podczas eliminacji azjatyckich w Doha.

Brązowy medalista Igrzysk Azjatyckich w Dżakarcie, Sharad Kamal, został drugim Hindusem, który zapisał się na Igrzyska Olimpijskie w Perth w singlach mężczyzn.

„To będzie ciężka kwarta. Półfinał będzie bardzo wymagający. Mam nadzieję, że mój zespół wejdzie do finału” – powiedział Gnanasekaran telefonicznie z Jaroslava.

W związku z nową falą wirusa koronowego w Europie w wielu miastach Polski znajdują się śluzy.

„Pozostajemy w bańce życia. Venture nie jest dozwolone poza hotelem lub stadionem. Wszystkie sklepy i restauracje są zamknięte. Samorząd pozwolił graczom z zewnątrz rywalizować, ponieważ jest to liga zawodowa. Skupiam się na meczach” – powiedział dodany.

READ  🇵🇱 Polska: Ida Nowakowska rzecznikiem prasowym Eurowizji 2023