Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Aktor GTA V, Ned Locke, swoim głosem nazywa automatycznego chatbota „Bulls**t” |  Fioletowe tenisówki

Aktor GTA V, Ned Locke, swoim głosem nazywa automatycznego chatbota „Bulls**t” | Fioletowe tenisówki

Neda Locke’aaktor głosowy z tyłu Grand Theft Auto V (GTA V) bohater opowieści Michael de Santa, W mediach społecznościowych potępił nieuprawnione użycie jego głosu przez chatbota opartego na sztucznej inteligencji.

Chatbot oparty na sztucznej inteligencji znalazł się w centrum uwagi po odkryciu go przez PCGamesN w postaci usuniętego już postu na X (dawniej Twitterze), który promował bota, oferując „realistyczny czat głosowy z… Michaela De Santa„.

Kiedy Luke dowiedział się o tym nieuprawnionym użyciu jego głosu, zareagował na sytuację zjadliwym komentarzem na temat oprogramowania do transkrypcji głosu chatbota, nazywając to „pieprzoną bzdurą”.

„Nie ma absolutnie nic cudownego w okradaniu ludzi za pomocą słabej komputerowej oceny mojego głosu. Nie marnuj czasu na te śmiecie…” Luke odpowiedział.

Rogera Clarkaznany z roli Arthura Morgana Red Dead Redemption 2Włączył się do rozmowy, podkreślając, że „prawdziwego Michaela nigdy nie da się zastąpić”.

Locke dał jasno do zrozumienia, że ​​nie martwi się, że go zastąpią, mówiąc, że „po prostu nienawidzi tych drani” i jest zdenerwowany, że „ta brudna gildia jest tak słaba, że ​​wkrótce stanie się to uzasadnioną kwestią biznesową”.

Słuchaj najnowszej muzyki dzięki naszemu bezpłatnemu cotygodniowemu biuletynowi

Wim, Deweloper powiązany z kontrowersyjnym chatbotem wydał oświadczenie, w którym potwierdził złożony związek między postępem technologii sztucznej inteligencji a względami etycznymi/prawnymi.

„WAME angażuje się w ochronę praw aktorów głosowych i twórców, jednocześnie promując etyczne praktyki sztucznej inteligencji. Wierzymy, że ta kontrowersja stanowi kluczowy moment w dostosowaniu technologii sztucznej inteligencji do odpowiednich kodeksów prawnych.”

Kiedy w zeszłym miesiącu wypuszczono zwiastun, niektórzy fani byli zdenerwowani wiadomością, że w nowej grze w dużej mierze wystąpi kobieta o imieniu kobieta Łucja Wraz ze swoim partnerem w miłości i zbrodni, Jasona.

Niezadowoleni gracze w mediach społecznościowych skrytykowali serial za „przebudzenie”, zamieszczając jeden zaskakujący komentarz: „Różnorodność jest poza zasięgiem”. [sic] Ta przyczepa.

Inny dodał: „Mam nadzieję, że nie skończy się to pożarem śmietnika w społeczności miłośników zup alfabetycznych”.

Pośród dzikiej pogawędki Luke odpowiedział w wywiadzie Np.: „Lucia jest twarda, stary. W zwiastunie wyglądała dobrze.

„Wiele klaunów, którzy tu przychodzą, mówią: «Gwiazda rocka się obudziła, poddają się przebudzeniu świata»”. Po pierwsze, w przeszłości istniały inne bohaterki, ale nigdy w czymś tak wielkim jak to.

Jatafi Jego premiera planowana jest na rok 2025.