Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Aktor Swift Street, Keanan Lonsdale, twierdzi, że „nie pozwolono mu na pojawienie się na czerwonym dywanie” ze względu na rasę

Aktor Swift Street, Keanan Lonsdale, twierdzi, że „nie pozwolono mu na pojawienie się na czerwonym dywanie” ze względu na rasę

Keiynan Lonsdale dokonał bolesnego wyznania na temat tego, jak traktował aktora, kiedy zaczynał karierę w Australii.

Lonsall, 32-letnia Australijka, dorastała w Sydney i wielu znana jest jako jedna z gwiazd przełomowej komedii romantycznej Miłość, Simon.

Lonsdale, który ma teraz zostać przedstawiony całemu nowemu pokoleniu widzów w docenionym przez krytyków nowym dramacie kryminalnym SBS Swift Street, którego premiera odbędzie się dziś wieczorem w SBS, Lonsdale wyjawił, że osiągnięcie tak pomyślnego momentu w swojej karierze było początkowo trudne. Zanim porzucił Australię i przeprowadził się do Los Angeles. .

Lonsdale powiedział portalowi news.com.au, że czasami zakazano mu chodzić po czerwonych dywanach, nawet gdy był jedną z gwiazd projektu.

„Zanim przeprowadziłem się za granicę, czasami nie wpuszczano mnie na maty, nawet gdy byłem głównym talentem na tej imprezie” – przyznał, po czym zauważył, że wydawało się to mikroagresją wobec jego rasy.

Kontynuował: „Czułem się jak utrapienie i czułem się, jakbym znajdował się na ścieżce jaśniejszych gwiazd”.

Chociaż Lonsdale powiedział, że ma kilku „długoterminowych zwolenników”, którzy pomogli mu, gdy zaczynał, przyznał, że australijskie media wydawały się zainteresowane jedynie wtedy, gdy zyskał sławę za granicą dzięki dużym projektom, takim jak Love, Simon i The Flash.

„To klasyczna australijska historia” – ujawnił.

Aktor stwierdził jednak, że od tego czasu wszystko poszło w dobrym kierunku dzięki nowemu programowi Swifta „Ulica”, który zebrał entuzjastyczne recenzje od takich mediów jak The Guardian i Screenhub i został zamówiony jako przykład tej pozytywnej zmiany.

„Rzeczywistość jest taka, że ​​nie pozwolono by nam wyemitować Swift Street i nie byłoby wówczas możliwości wspierania jej produkcji”. „Nie ma mowy. A teraz, w naszym obecnym klimacie, [Swift Street creator] Pojawił się Tig Terera i zakłócił system, a SBS, Magpie Pictures i sezon 5 pomogły urzeczywistnić to marzenie. Modlę się, aby media również pomogły w podniesieniu poziomu naszego małego, wielkiego przedstawienia i celebrowaniu go takim, jakim jest, dobrym dramatem!

READ  Czy to, jak zostałem gangsterem, to prawdziwa historia? źródło filmu

Dramat kryminalny koncentruje się wokół Elsie (Tanzin Crawford), która mieszka w tanim domu ze swoim pogrążonym w żałobie ojcem Robertem (Cliff Curtis), któremu udało się zaciągnąć dług wynoszący 26 000 dolarów u lokalnego szefa mafii Mechanika (Elisa Matengo). teraz wpadam. dzwonię.

Dramat kryminalny koncentruje się wokół Elsie (Tanzin Crawford), sprytnego 21-latka, którego ojciec, Robert (Cliff Curtis), ma dług wynoszący 26 000 dolarów.

Pomimo zerwania związku po odejściu matki Elsie, oboje łączą siły, aby wspólnie zdobyć pieniądze, co wiąże się z popełnianiem własnych przestępstw.

Lundsell gra Toma, który trenuje na ringu bokserskim prowadzonym przez The Mechanic i ma nową pracę jako ochroniarz w miejscu pracy Elsie.

„Nigdy wcześniej w Australii nie było takiego programu” – upierał się.

„Nie mogłem odrzucić możliwości bycia częścią projektu, o którym bez wątpienia wiedziałem, że zmieni on na lepsze postrzeganie naszej branży, a co za tym idzie, zmieni sposób myślenia o tym, co można osiągnąć dla Australijczyków, którzy tego nie zrobili zawsze był uznawany za wystarczająco australijskiego.

Program Swift Streets rozpocznie się w środę 24 kwietnia o godzinie 20:30 w programach SBS i SBS OnDemand.