Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Aktorka Lori Loughlin powraca do aktorstwa po raz pierwszy od czasu jej zaangażowania w skandal związany z rekrutacją do college’u

haniebna aktorka Lori Loughlin To właśnie sprawia, że ​​wraca do aktorstwa po zaangażowaniu w Skandal związany z przyjęciem na studia dwa lata temu.

Poprzednia Pełen dom Gwiazda ma wrócić do telewizji w dwuczęściowym wydaniu specjalnym Kiedy nadzieja wzywa: Urodziny kraju, poprzecznie do kanału Hallmark Kiedy serce woła w którym wcześniej zagrała.

Odcinki będą miały premierę 18 grudnia w USA, gdzie 57-latek zobaczy rolę Abigail Stanton.

Czytaj więcej: Zobacz, jak Alec Baldwin pociesza rodzinę zamordowanego operatora

Lori Loughlin i jej mąż Mossimo Giannulli na zdjęciu opuszczają sąd w kwietniu 2020 r. (AAP)

Loughlin wcześniej wystąpiła w pierwszych sześciu sezonach oryginalnej serii, ale serial został spisany na straty w 2019 roku po jej aresztowaniu w marcu 2019 roku.

„Jesteśmy zasmuceni ostatnimi wiadomościami dotyczącymi wniosków o przyjęcie do college’u. Nie współpracujemy już z Lori Loughlin i przestaliśmy opracowywać wszystkie produkcje emitowane na kanałach Crown Media Family Network z udziałem Lori Loughlin, w tym Garage Sale Mysteries, niezależną stronę trzecią „. oświadczenie brzmi: Od firmy macierzystej Hallmark, Crown Media Family Networks.

Czytaj więcej: Aktor, który grał Gunthera w Friends, umiera w wieku 59 lat

Laurie Loughlin, rodzina, mąż, Mossimo Giannulli, córki Isabella Rose i Olivia Jade Giannulli
Lori Loughlin, Mossimo Gignoli i ich córki Olivia Jade Gignoli i Isabella Rose. (Instagram)

Aktorka i jej mąż, projektant mody Mossimo Giannulli, lat 58, zostali oskarżeni o szereg przestępstw związanych z oszustwami i zostali uwięzieni za przekupywanie urzędników uczelni w zamian za zapisanie ich córek, 23-letniej Isabelli Rose i 22-letniej Olivii Jade.

Loughlin został skazany na dwa miesiące więzienia, grzywnę w wysokości 150 000 dolarów (około 200 000 dolarów) i 150 godzin prac społecznych, podczas gdy Giannulli spędził pięć miesięcy w więzieniu i grzywnę w wysokości 250 000 dolarów (około 335 tysięcy dolarów) i spędził 250 godzin. służyć społeczności.

Na dzienną dawkę 9 miodów, Zapisz się do newslettera tutaj.