Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Aktualizacja Franklina i Lamara Headline GTA online, aktualizacja online Red Dead nie istnieje

Grand Theft Auto OnlineNajnowsza aktualizacja teraz, podczas Rockstar’s Oficjalna strona Newswire Nie ujawnił żadnych konkretnych szczegółów, grałem już w nowy tryb, gwiazdy GTA V Postacie Franklina i Lamara. I chociaż nowa aktualizacja nie jest niesamowita ani nic więcej, jej czas prawdopodobnie tylko podsyci furię Red Dead Online Gracze desperacko szukający nowych treści po prawie siedmiu miesiącach ciszy od Rockstara.

Double Down to nowy, asymetryczny wariant trybu przeciwnika, który właśnie został dodany GTA Online wcześniej tego dnia. Wykorzystuje starsze modele postaci Franklina i Lamara, jak widać w ostatniej dużej wersji GTA Online Update, The Contract z udziałem Dr. Dre, który został wydany w grudniu. W Double Down dwóch graczy wciela się w starszego, ale wciąż niebezpiecznego duetu, który musi stawić czoła maksymalnie ośmiu wrogom graczy, którzy wszyscy posiadają broń dwulufową i prowadzą nieskończone życie. Duet musi żyć cztery minuty i, w przeciwieństwie do atakujących graczy, każdy ma tylko jedno życie. Ale mają też więcej broni i materiałów wybuchowych.

Na papierze brzmi to jak fajny pomysł, ponieważ stawiasz armię wiecznych szaleńców przeciwko dwóm graczom z tonami broni. W praktyce to ciężka praca. Problem polega na tym, że chociaż Franklin i Lamar mają dobry arsenał broni i bomb, to wciąż jest to nieuczciwa walka z jednostrzałowymi karabinami jednorazowymi używanymi przez armię graczy biegnących w ich kierunku ze wszystkich stron. Dodaj trochę klasyki GTA Online Jank i na pewno miałeś rozczarowujące doświadczenie. W meczach, w których grałem, Franklin i Lamar nigdy nie wygrali. Większość graczy wychodzi za kaucją tylko po jednym meczu, chociaż tryb oferuje trzy odtworzenia. Niedobry znak.

Jednak dla Red Dead Online Gracze rozpaczliwie potrzebujący świeżej zawartościNawet ta nowa, nierówna sytuacja w tłumie wydaje się naciąganym marzeniem. To jest bardziej frustrujące jak ta nowość GTA Online Aktualizacja wprowadza kilka starych postaci, Rzecz RDO Fani też to pokochają. Ciekawe, że godziny później GTA Online Aktualizacja została opublikowana na wszystkich platformach, a Rockstar jeszcze nie napisał na Twitterze o nowym trybie gry lub Opublikuj dowolne blogi na ten temat. Może wydawca się spóźnia, a może uważa, że ​​to nie jest dobry moment na ogłoszenie pliku GTA Online Zaktualizuj, gdy druga ogromna społeczność graczy będzie głodować.

READ  Ta aplikacja randkowa na zawiasach umożliwia rozmowę z randką przed spotkaniem z IRL

Niezależnie od tego wszystkiego (a nowy tryb to bummer) nadal jestem podekscytowany, widząc, że Rockstar przywraca Lamara i Franklina GTA Online. Ten duet był najlepszą częścią dekadowej ekspansji zeszłego roku i jestem ciekawy, co przyniesie przyszłość GTA Online Teraz, gdy Rockstar jest bardziej niż kiedykolwiek skłonny pokłonić się poza-GTA V harmonogram i narrację. Zastanawiam się też, czy Red Dead OnlinePoczta wciąż ma przyszłość.