Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pokemon Unite ujawnia kolejny dodatek do składu

Pokemon zjednoczyć ogłosił kolejny dodatek do składu. Trevenant, pokemon trawiasty/duchowy wprowadzony po raz pierwszy w Pokemon x i y, zostanie dodany do gry 20 stycznia. Ujawniono kilka szczegółów dotyczących nowego dodatku do składu, chociaż wiemy, że będzie to Defender. Zwiastun podglądu (widoczny poniżej) pokazuje ogłuszanie Trevenanta i popychanie Pokemona, więc wydaje się, że jego zdolność będzie powiązana z nękaniem atakujących i pozostawianiem ich podatnymi na ataki członków drużyny. Trevenant będzie pierwszym Pokemonem dodanym do gry w 2022 roku. Pełną zapowiedź Trevenanta możecie obejrzeć poniżej:

Pokemon zjednoczyć to darmowa gra w stylu MOBA, w której występują bitwy drużynowe 5 na 5. Gracze kontrolują jednego pokemona i awansują go, pokonując dzikie pokemony i przeciwników. Gracze zbierają również Energię Aeos z dzikich Pokemonów i starają się strzelać gole po stronie przeciwnika. Chociaż w grze brakuje kilku funkcji z tradycyjnych gier Pokemon (takich jak zalety typu), nadal jest zabawną mieszanką taktyk w stylu MOBA i klasycznych Pokemonów. Chociaż gra jest darmowa, gracze muszą kupować licencje Unite w sklepie w grze, aby używać tych Pokemonów w meczach. Licencje Unite można kupić za pomocą monet Aeos, waluty w grze zdobywanej podczas rozgrywania meczów, lub za pomocą waluty premium zakupionej za prawdziwe pieniądze.

Oprócz stałego wsparcia poprzez nowe dodatki do listy, Pokemon zjednoczyć szykuje się również do pierwszego sezonu rywalizacji. Na początku tego tygodnia reżyser gry ogłosił, że Pokemon zjednoczyć będzie częścią Pokemon World Championships, corocznej grupy turniejów z różnymi grami Pokemon. Warto zauważyć, że gra doda również tryb turniejowy, który usuwa posiadane przedmioty z wyrównanymi poziomami, aby zapewnić równe szanse. Więcej szczegółów na temat nadchodzącego sezonu konkursowego zostanie ogłoszonych w najbliższej przyszłości. Gra doda także obsługę kilku nowych języków na początku tego roku.

READ  Microsoft ogłosił Surface Laptop 4 z procesorami AMD i Intel

Pokemon zjednoczyć jest dostępny do pobrania na konsolę Nintendo Switch i urządzenia mobilne. Trevenant zostanie dodany do gry 20 stycznia.