Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Aktualizacja Google TV dodaje niestandardowe profile i listy obserwowanych

(Pocket-lint) – Zaktualizuj Google Google TV Dzięki nowym funkcjom, które ułatwiają wielu osobom w tym samym domu znalezienie dokładnie tego, co chcą oglądać. Dodaje niestandardowe profile, listy obserwowanych i dedykowanego Asystenta Google.

Google TV obsługuje już możliwość logowania się na wiele kont Google, ale tylko główny właściciel konta będzie mógł uzyskać dostęp do sugestii treści, listy obserwowanych i funkcji Asystenta Google. obecnie, Z profilami użytkownikówKażdy członek rodziny może otrzymywać własne rekomendacje i mieć dostęp do swojej listy obserwowanych. Ponadto ich odpowiedzi Asystenta Google będą oparte na ich aktywności i zainteresowaniach.

Ponadto: Co to jest Google Chromecast i dlaczego powinno Cię to obchodzić?

W ramach tego dostosowanego doświadczenia Google będzie oferować karty, które można oglądać w trybie otoczenia, dzięki czemu Twój nieaktywny telewizor może wyświetlać dostosowane informacje, takie jak pogoda, wiadomości, statystyki sportowe, a nawet skróty do takich rzeczy, jak podcasty i zdjęcia. Pobrane aplikacje i dane uwierzytelniające mogą być również używane w różnych profilach.

Profile zostaną wydane w listopadzie 2021 do Chromecast z Google TV A także telewizory Google od Sony i TCL.

Oprócz plików osobistych aplikacja do zdalnego sterowania Google TV, która została niedawno uruchomiona na Androida, pojawi się w aplikacji Google Home na Androida i iOS.

Napisane przez Maggie Tillman. Pierwotnie opublikowany w .

READ  Najnowsza wyprzedaż EB Games ma kilka ofert crackerów na PS5, Xbox i Switch