Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Aktualizacja Surprise Pixel 6 poprawia wydajność skanera linii papilarnych

Google ma Klatka piersiowa Niespodzianka w połowie miesiąca dla smartfonów Pixel 6 i Pixel 6 Pro, zaprojektowana specjalnie w celu poprawy wydajności skanera linii papilarnych, XDA Zostało to zgłoszone. przeglądarka google zmieniono lokalizację Z tego czujnika w nowym modelu został bolący punkt właścicielom ze względu na powolne i trudne wykonanie.

Oprócz tego, że jest powolny, skaner linii papilarnych czasami nie odczytuje odcisków palców, a nawet pozwala na odblokowanie telefonów cudzymi palcami. Policja Androida. przeglądarka google bronić Problem w tamtym czasie polegał na tym, że niższa wydajność wynikała z „ulepszonych algorytmów bezpieczeństwa”, których weryfikacja tożsamości trwała dłużej.

Według niektórych użytkowników Reddit aktualizacja sprawia, że ​​skaner jest bardziej spójny przy mniejszej liczbie awarii, zwłaszcza jeśli używasz ochrony ekranu. Jednak według wielu z tych właścicieli wciąż jest wolniejszy niż niektóre modele z podobnymi niewyświetlanymi czujnikami linii papilarnych, takimi jak Galaxy S21 Ultra.

Firma Google wydała aktualizację w dwóch wersjach dla Verizon i modeli globalnych – powinna wkrótce zostać wprowadzona na urządzenie lub możesz ją pobrać bezpośrednio z Google Tutaj.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  Skalowanie najlepszych aplikacji na iPhone'a pokazuje niezamierzone skutki uboczne innowacji / świata informacji cyfrowej digital