Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Aktualizacje Android Auto są bardziej szczegółowe, a wdrażanie u klientów jest w toku

Google ujawniło więcej szczegółów na temat Android Auto i aktualizacji Google, w tym na tegorocznym pokazie technologicznym CES.

Ujawniono to w maju ubiegłego roku Pierwotnie planowana premiera na północne lato 2022 r., aktualizacje aplikacji do tworzenia kopii lustrzanych smartfonów Android Auto — o nazwie kodowej Coolwalk — zostały opóźnione.

Google mówi teraz, że zaczęło wdrażać aktualizację dla wszystkich użytkowników, chociaż odbywa się to etapami.

Jeśli chcesz zobaczyć tę zawartość, dostosuj się .

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak używamy plików cookie, zobacz Przewodnik po plikach cookie.

Podczas gdy headliner to nowy modułowy projekt ujawniony w zeszłym roku, pojawiło się kilka innych ważnych aktualizacji.

Jeśli jest jakaś część utworu, której po prostu nie masz dość, możesz teraz przeciągnąć pasek postępu zamiast przeskakiwać do początku.

Działa to również podczas słuchania podcastów. Wcześniej można było przeskakiwać do przodu lub do tyłu tylko w odstępach 15-sekundowych, zamiast szybko przechodzić do zupełnie innego klipu.

ikona aparatudostarczone kredyt: Carberta

Asystent Google będzie teraz oferował rekomendacje muzyczne i inteligentne sugestie, takie jak przypomnienia o nieodebranych połączeniach i udostępnianie czasu szybkiego dostępu, podczas gdy Google twierdzi, że dostępne są skróty ekranowe do dzwonienia do ulubionych kontaktów.

Android Auto będzie teraz obsługiwał również połączenia wykonywane przez WhatsApp, chociaż Google twierdzi, że początkowo będzie to dostępne tylko z „najnowszymi telefonami Pixel i Samsung”.

Zaktualizowany motyw obsługuje również układ podzielonego ekranu na wszystkich typach i rozmiarach ekranów, umożliwiając jednoczesne wyświetlanie nawigacji i informacji multimedialnych na ekranie i oszczędzając konieczności niekończącego się przełączania między aplikacjami.

Nie dołączone
ikona aparatudostarczone kredyt: Carberta

Segment Mapy pojawi się po stronie najbliżej kierowcy, a nowa funkcja Szybkie uruchamianie zawiera skróty do ostatnio używanych aplikacji.

Google ogłosiło również kilka dodatkowych aktualizacji swojego wbudowanego systemu Google, który jest obecnie używany w pojazdach z gamy Volvo i Polestar, a także w modelach, które nie są jeszcze oferowane przez Cadillaca, Chevroleta, GMC, Hondę i Renault.

Waze jest teraz dostępny w wybranych pojazdach Renault z wbudowanym Google i zostanie wdrożony w pojazdach innych marek.

Nie dołączone
ikona aparatudostarczone kredyt: Carberta

Nowa mapa Google w wysokiej rozdzielczości będzie dostępna w pierwszej kolejności Volvo EX90 I Gwiazda Polarna 3 Również wcześniej zostanie przeniesiony na inne pojazdy.

Mapa HD zawiera dokładne szczegóły dróg, takie jak oznaczenia pasów ruchu, znaki i blokady dróg, aby wspierać technologię samojezdną producentów.

Samochody z wbudowanym Google obsługują teraz aplikacje do przesyłania strumieniowego Tubi i MGM +, gdy chcesz obejrzeć coś w ramach opłaty za EV, a Google obiecuje, że YouTube i inne aplikacje będą wkrótce dostępne.

Google wprowadził również możliwość udostępniania cyfrowych kluczy BMW między iPhone’ami i Google Pixels, a udostępnianie kluczy wkrótce pojawi się na telefonach Samsung.

READ  Gdzie znaleźć Hisuian Sneasel w Pokémon Legends: Arceus