Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Alan Wallstrm cieszy się życiem jako DC nieudanych lizusów-pistoletów

Kiedy nie ma Bialistock Lawlanders Zdobądź (2-0) 3-0 Bytkoscy łucznicy W Polska Liga Piłkarska W ten weekend koordynator obrony Cały strumień wyborów Będzie trenował dopiero w swoim trzecim meczu Europa.

Z pewnością nie zajęło mu dużo czasu, zanim się komfortowo.

Mieszkaniec 54 lata Richland w stanie Waszyngton Ale wychowany Aledo, Teksas, Zdobył obronę z 22 punktami do 2020 roku. W kontekście, który obejmuje trenowanie i grę w piłkę nożną oraz śledzenie i jazdę na rowerze (był poszukiwany przez główne uczelnie jako licealny piłkarz i lekkoatleta, zanim jego kariera zakończyła się kontuzją kolana) Wallstrom Wnosi szeroki wachlarz doświadczeń Lolanders W przeciwieństwie do innych. Jego zawodnicy nie tylko uczą się najlepszych punktów w piłce nożnej, ale także szybko uczą się biegać.

To pokazuje. Ta drużyna straciła zaledwie 19 punktów w dwóch meczach, zajmując pierwsze miejsce w lidze.

Alan Wallstr மற்றும் mi # 23 Krzysztof Polak Zdjęcie: Białystok Lowlanders

W tym tygodniu, Wallstrom Zapytany o bycie koordynatorem obrony w nowym kraju io jego żołnierzy Lowlanders ’ Nadchodzący wrogowie, przegrani Bytkoscy łucznicy.

Jak się czujesz jako koordynator defensywy w nowym kraju w nowym kraju?

Wallstrom: Szczerze mówiąc, to piłka nożna wszędzie, gdzie gramy, ale przyjazd do Polski i prowadzenie w obronie Lawlanders jest wyjątkowe. Największym wyzwaniem jest dostosowanie się do pogody i języka. Zawodnicy chętnie się uczą i dobrze trenują. To nie jest piłka nożna polska ani europejska, to niesamowite, że czujesz się jak piłka nożna. Nie mam żadnych z góry założonych wyobrażeń o piłce nożnej i dopóki nie przybędę, nie zdecydowałem, jaką obronę będziemy używać i czy nadal zmienia się ona w zależności od umiejętności naszych graczy. W ten sposób nie chodzi tylko o piłkę nożną, ale trening tutaj jest bardzo naturalny, a kontekst otaczający ten projekt jest wyjątkowy. Nie mogłem być bardziej zadowolony z decyzji o przyjęciu oferty.

Co możesz powiedzieć o swojej obronie po dwóch meczach? Masz wielu młodych graczy i kilku graczy. Możesz mieć trudne decyzje dotyczące pracowników. Jak to jest?

READ  Soraya to gwiazda półfinału w Polsce

Wallstrom: Mamy wielu młodych ludzi w kluczowych miejscach, nawet jeden z naszych importowanych jest wciąż młody, więc nasze zaplecze jest bardzo młode, ale szybko ich rozwijamy! Krzysztof Polak # 23 był dużym znakiem zapytania przed meczem Warsaw Mets i wyszedł z niesamowitym występem, w tym Big 6, który przypieczętował mecz i kontynuował kolejną solidną trasę z Warsaw Eagles. Do tego Janek Savichi # 18, który nie ma zaplanowanego startu w wolnej obronie lub w rogu, ale odbił się i zagrał jak senior po tym, jak Jan Kalimon # 42 został sfaulowany przeciwko Warsaw Mets. To doprowadziło do jego startu przeciwko Orłom, gdzie był wielokrotnie testowany, ale nigdy się nie złamał. Jestem bardzo podekscytowany przyszłością tego zespołu z nimi. Zagraliśmy wiele upadków na linii D zarówno z Jacobem Radzyszuki # 98, jak i Hubertem Klezną # 97, a chłopcy byli wyzwaniem. Oczywiście starsze kierownictwo Damiena Wesonowskiego # 67, Conrada Baskiewicza # 51 i Daniela Tornovsky’ego # 57 bardzo pomaga, ale przedstawiciele, których te osoby otrzymają, będą nieocenieni w przyszłości. Mamy facetów, którzy byli na boisku, gdy mecz był w kolejce, i to jest ważne.

Do tej pory z 12 workami (Wesonowski 4) i solidnym pokryciem w obu meczach był w stanie wywierać niesamowitą presję na podającego, a nasz mikrofon (Jaguar Latkowski # 55) zrobił już tyle samo problemów, co w zeszłym sezonie. Z pełną linią obrony, w tym z Adamem Roskowskim nr 5, będziemy stanowić problem dla koordynatorów ataku. Dodajmy do tego „Little Pasha II” Erica Paskievicha # 52 (kolejny z naszych młodzików), który miał kilka wymówek przeciwko Orłom, a mamy nie tylko początkową czwórkę z przodu, ale także utalentowanych gości, którzy mają za sobą delegatów.

Wciąż jesteśmy w trakcie, nie zintegrowaliśmy jeszcze całej gry. Nasza przewaga w obronie jest teraz silna, a nasi DP testowali grę 40-50 razy, więc musieliśmy rosnąć pod presją, jak na razie młodzi są w porządku.

Widziałeś już łuczników? Czy masz plan, aby im zapobiec?

READ  Litviny, członek Rady Polityki Pieniężnej, mówi, że polska polityka budżetowa utrudni kontrolowanie inflacji.

Wallstrom: Tak, widziałem ich mecze wiele razy, są dobrą drużyną piłkarską. W filmie są bardziej kompletni niż Sokoły i dadzą nam najtrudniejsze wyzwanie sezonu. Archers QB to melonik na podwórku. Będzie podtrzymywał spektakle przy życiu i będzie robił różne rzeczy stopami. QB jest inne niż kiedykolwiek spotkaliśmy w grze, ale w praktyce spotykamy się z Derrickiem Evansem każdego dnia i mieliśmy starszego gracza kierującego QB na 70 jardów, a Ash biegł nieustannie podczas swojej pierwszej podróży, więc bieg QB nie było czymś, na co byliśmy gotowi, musimy grać z ochroną dźwięku i umieścić go w pudełku. Granie dobrej piłki nożnej na zapleczu i presja z pierwszej czwórki powinny utrzymać nas w dobrej formie w następny weekend.

Co możesz powiedzieć o stanie piłki nożnej po czterech tygodniach w Polsce?

Wallstrom: Oto kilku utalentowanych sportowców, importowanych i niektórzy gracze, tacy jak nasi # 51 # 57 i # 67, a także kilku młodych ludzi, którzy są bardzo dobrzy z wiekiem. Rozmawiałem z moimi kolegami ze szkolenia w domu i na pytanie porównałem umiejętności z poziomem NAIA-DII. Różnica polega na tym, że na szczycie graczy jest solidnie DII, z niektórymi towarzyszami krajowymi zdolnymi do gry na poziomie FCS. Ale towarzysze niższego szczebla w każdej drużynie grają na ważnych pozycjach. To się zmieni, gdy przyciągniemy do gry więcej graczy.

Lubię mieć dwóch Amerykanów po obu stronach piłki, ta liga kontroluje ją i zmusza zespoły do ​​tworzenia młodych / krajowych kolegów z drużyny. Będzie rozwijać grę. Najlepsi młodzi ludzie co roku mają okazję usiąść przy imporcie i bawić się.