Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Alaska Frames prezentuje obiekty mieszkaniowe, gastronomiczne i medyczne w Polsce

Kirkland, Wash. – 10 maja 2022 r. – (Newswire.com)

Alaska Structures® (Alaska) Polska posiada 625 miejsc noclegowych i 650 obiektów gastronomicznych. Obejmuje również 50-łóżkową placówkę medyczną świadczoną przez BLU-MED Response Systems (BLU-MED, oddział struktur Alaska). Dostarczona w połowie czerwca ma zapewnić modułowe mieszkania i zaplecze medyczne żołnierzom lub rodzinom dotkniętym konfliktem w Europie Wschodniej.

Chociaż wojna rosyjsko-ukraińska trwa od lutego 2014 r., nielegalna inwazja wojsk rosyjskich 24 lutego 2022 r. oznaczała gwałtowny rozwój i spowodowała największy kryzys uchodźczy w Europie od II wojny światowej. Według Ukraińskiego Raportu Migracyjnego wydanego przez Międzynarodową Organizację ds. Migracji (IOM), ponad 7,1 mln Ukraińców zostało wewnętrznie przesiedlonych. UNHCR twierdzi, że ponad 5,7 miliona Ukraińców uciekło do sąsiednich krajów i poza nie. 90% osób, które muszą opuścić swój kraj, to kobiety i dzieci.

UNHCR niedawno zaktualizował wymagania i wymagania określone w ukraińskim regionalnym planie reagowania (RRP) do grudnia 2022 roku. Zaktualizowany raport szacuje, że do końca tego roku 8,7 mln Ukraińców zostało wewnętrznie przesiedlonych. Rzeczniczka UNHCR Shabia Mantoo powiedziała na konferencji prasowej w Genewie, że UNHCR i jego sojusznicy chcą 1,85 miliarda dolarów na wsparcie 8,3 miliona uchodźców w sąsiednich krajach, takich jak Węgry, Republika Mołdawii, Polska, Rumunia i Słowacja. A także inne kraje regionu, m.in. Białoruś, Bułgaria i Czechy.

Chociaż ludzie w innych krajach rzadko dzielą swoje domy i przyjmują uchodźców, nie jest jasne, kiedy te przesiedlone rodziny będą mogły wrócić na Ukrainę. Kraje takie jak Niemcy szybko realizują plany lokalizacji i wymiany pustych budynków dla uchodźców, w tym nieużywanych terminali lotniskowych i hoteli. Zamiar przyjęcia 200 000 ukraińskich uchodźców; Minister mieszkalnictwa Irlandii, Dorrock O’Brien, proponuje budowę stałych rozwiązań, a także szereg obiektów tymczasowych, w tym placówki medyczne, domy modułowe, placówki edukacyjne i opieki nad dziećmi.

READ  Ranny polski saneczkarz robi olimpiadę

Oferowane Polsce modułowe zakwaterowanie, zaplecze gastronomiczne i mobilne zaplecze medyczne to strategia „naprzód”, umożliwiająca szybkie reagowanie na żądania agencji humanitarnych, rządów i wojska. Obiekty w drodze do Polski są zapakowane w kontenery wielokrotnego użytku, które zapewniają niewielką objętość i szybki transport.

625-osobowa specyfikacja lokalu

 • (60) Obozy wojskowe na Alasce mogą pomieścić 625 osób w pojedynczych łóżkach lub 1250 osób w otchłani.
  • (48) Schroniska o szerokości 20 stóp i długości 32,5 stopy
  • (12) Schroniska o szerokości 20 stóp i długości 39 stóp
 • Każde domowe archiwum jest wyposażone w Alaska ECU™ (jednostka kontroli środowiska), piwnicę, energooszczędne oświetlenie LED i wewnętrzne elektronarzędzia (1P / 220V / 50Hz).
 • (10) Systemy zasilania zewnętrznego (3P / 400V / 50Hz)

Specyfikacja lokalu gastronomicznego na 650 osób

 • (2) Schroniska restauracyjne na Alasce o szerokości 40 stóp i długości 100 stóp.
 • Każda wiata restauracyjna (8) jest wyposażona w moduły ECU™ Alaska™, blokowany system podłogowy, oświetlenie LED typu high bay i wewnętrzne elektronarzędzia (3P / 220-400V / 50Hz).
 • Systemy zasilania zewnętrznego (3P / 400V / 50Hz).

Specyfikacja placówki medycznej na 50 łóżek

 • (3) Obozy medyczne o szerokości 20 stóp i długości 32,5 stopy.
 • (3) Obozy medyczne o szerokości 20 stóp i długości 39 stóp.
 • Każde archiwum medyczne jest dostarczane z ECU Alaska துணை, podstawą, żarówkami i wewnętrznymi elektronarzędziami (1P / 220V / 50Hz).
 • (1) Hol wejściowy z pompą przez drzwi.
 • (50) Łóżka oddziałowe.
 • (1) Zewnętrzny system zasilania (3P / 400V / 50Hz).

O strukturach Alaski

Struktury Alaski? (Alaska) Dostawca najszybszych i największych na świecie systemów schronów wojskowych. Projektujemy i produkujemy schrony wojskowe i systemy wsparcia „zgodne z jagodami” w Stanach Zjednoczonych. Nasze zintegrowane podejście pozwala nam dostarczać najwyższej jakości schrony wojskowe bez ufania osobom trzecim. Służy do wspierania gotowości operacyjnej w różnych strategiach wytrzymałościowych i podróżnych, w tym bazach wojskowych na Alasce, wysuniętych bazach operacyjnych (FOS), mobilnych szpitalach polowych (MFH), obiektach konserwacyjnych, wojskowych hangarach lotniczych, centrach operacji taktycznych (TOC) i schronach. Pomoc humanitarna i pomoc w przypadku katastrof (HADR).

READ  MFW spodziewa się lepszego wzrostu PKB w regionie dla Węgier i Polski

Do tej pory Alaska Structures dostarczyła ponad 65 000 systemów schronów i ponad 22 000 ECU Alaski do ponad 85 krajów na całym świecie. Nie ma innej firmy zajmującej się zakwaterowaniem, która mogłaby dorównać poziomowi naszego doświadczenia lub wiedzy.

Aby uzyskać więcej informacji na temat szybkich w użyciu ustawień schronienia z Alaska Framework, odwiedź: www.aks.com

O systemach reagowania BLU-MED

Systemy reagowania BLU-MED? (BLU-MED), oddział struktur Alaski, jest jedną z wiodących placówek medycznych na świecie. Nasze przenośne schrony medyczne i szpitale polowe, instytucje rządowe (na wszystkich poziomach), szpitale, agencje zarządzania kryzysowego i reagowania medycznego pomagają szybko reagować na każdą katastrofę… w razie potrzeby.

Od 2020 do 2021 r. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Ameryce Południowej, Afryce, na Bliskim i Dalekim Wschodzie wykorzystano ponad 650 obiektów izolacji podciśnieniowej dla COVID-19.

Placówki medyczne BLU-MED zapewniają bezpieczne, czyste środowisko dla zaawansowanej higieny w każdym klimacie przez długi czas. Nasze obozy medyczne mierzalne, spontaniczne i kontroli temperatury są wykorzystywane do szerokiej gamy usług. BLU-MED oferuje indywidualne pakiety zaopatrzenia i wyposażenia.

Więcej informacji o obozach medycznych BLU-MED można znaleźć na stronie: www.blu-med.com

W sprawie opcji zakupu i dostawy obiektów wysyłanych do Polski oraz wszystkich gazet prosimy o kontakt:

Gerrit Boyle

Alaska Structures, Inc.

Międzynarodowy: + 1-907-344-1565

Numer bezpłatny (USA i Kanada): + 1-888-370-1800

[email protected]

###

Powiązane pliki
BLU-MED-50-ŁÓŻKO-PRACA-MEDYCZNA-ULOTKA.pdf
Alaska-structures-650-person-DFAC-FLYER.pdf

Serwis informacyjny
Za pomocą
Newswire.com

Pierwotnym źródłem:

Alaska Frames prezentuje obiekty mieszkaniowe, gastronomiczne i medyczne w Polsce