Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Alegro i Amazon z nowymi konkurentami. Wejdzie do gigantycznej Polski z Azji i zaoferuje darmową dostawę

Shoppe wkrótce pojawi się na polskim rynku – Znajdź portal serwisoscihandlowe.pl. Firma jest w kontakcie z polskimi sprzedawcami, którzy na długo zapełnią witrynę produktami. Domena shopee.pl została już zakupiona. Na rynek europejski ma wejść jesienią tego roku.

Sprzedawcy mogą zarejestrować się do końca września. Dla klientów polskojęzycznych zatrudniony jest również personel obsługi posprzedażowej.

Obejrzyj wideo
Zakupy w 100 sekund? Plecharsky: Wiele firm chce ten okres wydłużyć, a my staramy się go skrócić

Shobi wchodzi do Polski i przygotowuje się na atrakcyjną okazję otwarcia

Wiadomościhandlowe.pl informuje, że Shopie zachęca sprzedawców do posiadania darmowego konta przez pierwsze pół roku. W tej chwili platforma nie pobiera prowizji. Od dostawców oczekuje się dostępu do „wszystkich funkcji zarządzania sprzedażą i narzędzi analitycznych”.

Zyskają również kupujący. Przez 6 miesięcy Możesz skorzystać z darmowej wysyłki, Za to pokryje Shobi, a nie sprzedawca, niezależnie od ceny zamówienia. Ponadto ci ostatni, jeśli wydadzą co najmniej 30 programów i co najmniej 5 proc. Możesz zaoszczędzić do 10 procent na tych ofertach. W zniżce otrzymają kupon rabatowy o wartości 250 zł, który mogą zaoferować swoim klientom. Reklama jest również ustawiona na okres sześciu miesięcy.

Shobi jest ogromny, ale na polskich rynkach nie będzie łatwo

Shobi to jeden z największych sprzedawców detalicznych na świecie. Nazywa się to platformą handlową, która udostępnia swoją witrynę marketerom, dzięki czemu nie muszą oni pracować na swoich stronach internetowych. Dotychczas firma działa w Azji i Ameryce Południowej.

Półtora roku temu Shobi znalazła się na liście 10 najlepszych serwisów e-commerce, o jedno miejsce powyżej rankingów Alegro. Od tego czasu nastąpiła duża zmiana. Alegro spadł na 18., a Shobi na 35..