Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Alex Gallagher: 10 najzabawniejszych rzeczy, jakie widziałem (online) | komedia

Nie ma sposobu, aby to ubrać lub uczynić go bardziej szlachetnym, niewygodnym w realizacji niż jest: jestem online.

W ciągu półtorej dekady podłączonego do głównego komputera coraz bardziej rozwinąłem pawlowską odpowiedź na Internet, w której zabawa jest porównywalna z jakąkolwiek cholerną treścią, jaką udało mu się tego dnia odkryć.

Idę jak pies, którym teraz jestem, bezwstydnie śliniąc się jako wielonarodowa korporacja bez twarzy Świergot Konto publikuje rękawicę Berniego Sandersa, czyli gangu milionerów, którzy wspólnie śpiewają piosenkę Johna Lennona, czyli nową rundę pasji Świergot Wybucha dyskurs o tym, czy obrazy Charcuterie są narzędziem klasyki. Dzwonek dzwoni, dźwięk dzwonka i moja mała kaseta z dopaminą jest pełna. Zegar został zresetowany.

Oczywiście nie mamy czasu, by odnieść się do tego w konstruktywnym sensie tu i teraz. Ale ponieważ srebrne smugi są tym, czym są, mogę przynajmniej pokazać ci niektóre z rzeczy, które sprawiły, że życie online przez większość mojego dorosłego życia było mniej (lub więcej) przerażającą podróżą przez otchłań. cieszyć się.

1. NISZCZY SJW ZATOKI LEKTORA

Uwielbiam Jeremy’ego Levicka i Rajata Suresha, dwóch komików i pisarzy, którzy razem tworzą mnóstwo głupich i zabawnych treści. Moim zdaniem najważniejsze jest to wideo, w którym zestawia się mnóstwo prokonserwatywnych klipów na YouTube, w których obiecujemy być świadkami genialnego prawicowego myśliciela plama Postępowy robak płaczący siłą logiki. Wybierz „Prywatna mysz”.

2. Pojedynek Karls

Istnieje świetna, napisana internetowa sekwencja wideo zbudowana wokół podstawowej idei, że zabawne jest wprowadzanie technologii audio w niezrozumiałe napady krzyku. Pojedynek Carls działa na tym bardzo prostym założeniu, ale ma ogromną i prawie natychmiastową wypłatę. W tym celu możesz nieco obniżyć głośniki.

3. Fałszywy Tim Winton

Podarowany australijskiej literaturze Fake Tim Winton to przezabawna parodia skłonności autora Cloudstreet do kradzieży, plaż i nadmorskich miast z szokującymi tajemnicami. Myślę, że najlepsze w tweetach @timmwinto jest to, że szczerze mówiąc, nie wymagają one wcześniejszej znajomości pracy Wintona, aby były zabawne. Wszystko, czego potrzebujesz, to otworzyć serce na rozmyślania zwykłego człowieka, który po prostu chce pisać swoje powieści i ujeżdżać fale w społeczeństwie nękanym straszliwą zbrodnią, która grozi jego rozerwaniem.

4. Film o diecie ciążowej Grimes

Harper’s Bazaar ma serię filmów pod tytułem Dzienniki jedzenia, w których celebryci opowiadają o wszystkim, co jedzą w ciągu jednego dnia. Większość z nich jest raczej nudna – sławni ludzie tak bardzo starają się być trafni i zupełnie nie trafiają w sedno. Muzyk elektroniczny i autentyczny Grimes nie podejmują takiej próby, co jest absolutnym błogosławieństwem. Najważniejsze to odkrycie, że przez dwa lata jadła tylko spaghetti i opisała danie naprawdę o przeklętym daniu, które według niej wynalazła, zwane „szlamem”.

5. Tweet Patricii Lockwood @parisreview

Patricia Lockwood jest wspaniałą poetką i autorką, jej najnowsza książka Nikt nie mówi o tym jest doskonała, zwłaszcza jeśli jesteś całkowicie online. Możesz również znać Lockwooda z bardzo popularnego tweeta „You kick Miette”. Rozumiem, dlaczego to jest powód, dla którego tak wiele osób się go trzyma, ale prostota tego, od 2013 roku, sprawia, że ​​dla mnie działa.

6. Bin Laden wygrał

Możesz znać Richarda Dawkinsa jako (nieco nie do zniesienia) ateistą, ale możesz nie wiedzieć, że jest on także – nieumyślnie – głównym plakatem. Jeszcze w tym miesiącu był dość oszołomiony, kiedy w zasadzie przyznał, że nie rozumie sensu Metamorfozy Kafki. W tym tweecie z 2013 roku jesteśmy świadkami twierdzenia Dawkinsa, że ​​„bin Laden wygrał”, ponieważ musiał wyrzucić słoik miodu na lotnisku. Wystarczy, że odzyskasz wiarę w siłę wyższą.

7. Donald Trump twierdzi, że pokonał Pokémona, mimo że nie „złapał ich wszystkich”

Jak można się było spodziewać, prezydentura Donalda Trumpa skłoniła dziesiątki komików do tworzenia skomplikowanych partii, w których podszywają się pod niego, od wirusowych filmów Sarah Cooper po Aleca Baldwina. SNL List. Prawie wszystkie te rzeczy były okropne, co przypisuję faktowi, że w mojej komedii jest bardzo mało komunikowania idei, że poglądy i polityka Trumpa były przerażające, coś, co jest bardzo wyraźnym rodzajem opadającego owocu. James Austin Johnson ma inne podejście do swojego podszywania się. Zamiast tego są prawie cztery minuty z rzędu, gdy były prezydent Stanów Zjednoczonych skarży się na zbyt wiele Pokémonów.

Zezwalać na treści na Instagramie?

Ten artykuł zawiera treści dostarczone przez Instagram. Przed przesłaniem czegokolwiek prosimy o zgodę, ponieważ mogą one wykorzystywać pliki cookie i inne technologie. Aby wyświetlić tę treść, Kliknij „Zezwól i kontynuuj”.

8. Widzę coś linxiańskiego

Ten tweet pisarza i muzyka Walkera Kaplana utkwił mi w pamięci, odkąd go zobaczyłem na początku tego roku i prawdopodobnie wspomniałem o nim w rozmowie z pół tuzina razy. Jako uparty, bolesny koszmar człowieka,[getting angry and lying]„Uderza mnie głęboko w kości.

9. Ale nie ma otwartych ust

Nie ma mowy, żebym mógł napisać taką listę bez uwzględnienia @dril – OG, King, konta, które nauczyło mnie, że mogę być dziwny (na Twitterze kropka com). Jest tak wiele świetnych tweetów do wyboru, ale ten sprawia, że ​​czuję się za każdym razem.

10. Hannibal Bourse Morfeusz

W tym momencie mojego życia oglądałem sztukę Morfeusza Hannibala Burrse’a w programie Erica Andre Shawa tysiące razy i wciąż mnie to rozśmieszało. Niewiele jest rzeczy, których można być naprawdę pewnym w tym przypadkowym i oszałamiającym świecie piekła, ale wiem z całą pewnością, że Seashells by the Sea będzie żył w mojej głowie za darmo do końca życia.

Alex Gallagher jest pisarzem, dziennikarzem i poetą mieszkającym w Internecie. Śledź ich na Twitterze pod adresem Umieść tweeta.

READ  Majdan, Inspektorzy, Monica Miller i inni