Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Amerykańska nastolatka zginęła w wypadku samochodowym po tym, jak opublikowała na TikToku informację, że nigdy wcześniej w takim nie była

Amerykańska nastolatka zginęła w wypadku samochodowym po tym, jak opublikowała na TikToku informację, że nigdy wcześniej w takim nie była

Nastoletnia TikToker zginęła w tragicznym wypadku samochodowym zaledwie kilka dni po tym, jak powiedziała fanom, że nigdy nie miała wypadku.

Kara Santorelli prowadziła samochód w swoim rodzinnym stanie Floryda, kiedy samochód zjechał na pasy i potrącił ją.

Tydzień przed śmiertelnym wypadkiem udostępniła film na TikTok o tym, że nigdy nie brała udziału w kolizji samochodowej, słońce wspomniany.

Cara podpisała wideo: „Kiedy próbują nazwać mnie złym kierowcą, ale nigdy nie uderzyłam prawdziwej osoby ani samochodu”.

Szokujące wideo stało się wirusowe z 2,3 milionami polubień, a widzowie filmu byli zszokowani tragedią.

Jej rodzina podzieliła się swoim smutkiem online z jej mamą, Lacey, publikując, jak bardzo jest błogosławiona dla swojej córki.

Ciotka Cary powiedziała: „Kiedy odeszła, Cara miała zaledwie 18 lat i więcej, ale w ciągu 18 lat wpłynęła na swoje życie bardziej niż wielu ludzi w ciągu swojego życia.

„Wiedzcie, że Kara była kochana i była jaśniejącym światłem podczas jej pobytu na Ziemi.”

Cara pracowała na pół etatu w lokalnej restauracji Jimmy’s Grill, która powiedziała, że ​​jej uśmiech nie zostanie zapomniany przez klientów i współpracowników.

W poście na Facebooku powiedzieli: „Jeśli nie znałeś Kary, przegapiłeś poznanie kogoś bardzo wyjątkowego i to jest pustka w naszych sercach”.

Jej szkoła średnia na Florydzie wydała oświadczenie, ponieważ jej koledzy byli wstrząśnięci incydentem.

Northview High School powiedział: „Trzymamy się mocno pięknych wspomnień, które nam pozostawiłeś.

„Jej słodki uśmiech i dobry duch pozostaną w sercach jej przyjaciół i kolegów z klasy”.

Kara udostępniła około 50 000 obserwujących na TikTok, którzy byli zszokowani jej nagłą i nieoczekiwaną śmiercią.

Ktoś skomentował jej najnowszy film: „Spoczywaj w pokoju, Kara. Życie jest niesprawiedliwe”.

Inny podzielił się: „Życie jest absolutnie szalone, jak ktoś może być tak żywy i obecny jednego dnia, a następnego zniknąć. Cięcie”.

READ  „Niezdarna, niewłaściwa i nieodpowiednia sytuacja w Australii”: ambasador Francji opuszcza Canberrę nad łodzią podwodną

Jeden z nich zauważył: „Wyobraź sobie, że żyjesz jak inne nastolatki. Rozmawiasz, chodzisz do szkoły, oglądasz TikTok, bawisz się z przyjaciółmi i nagle cię nie ma”.

Cara zorganizowała pogrzeb w Pensacola Beach w zeszłym tygodniu, w którym uczestniczyła rodzina i przyjaciele.

Jej rodzina poprosiła tych, którzy pogrążyli się w żałobie, aby przekazali darowiznę na rzecz Fundacji Chesapeake Bay Retriever, aby pomóc psom, które tak bardzo kochała.

Ten artykuł ukazał się pierwotnie słońce Reprodukowane za zgodą