Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Żenujący moment Bidena uchwycony na gorącym mikrofonie

Żenujący moment Bidena uchwycony na gorącym mikrofonie

Nagranie Joe Bidena rozmawiającego ze swoim terapeutą przed wydarzeniem medialnym wywołało pytania wśród internetowych komentatorów politycznych.

Współpracowniczka Sky News, Christine Tate, wyraziła swoją frustrację i rozczarowanie niewrażliwymi uwagami prezydenta, mówiąc: „Ten człowiek nie wie, jak zachowywać się jako prezydent Stanów Zjednoczonych”. „To było zawstydzające przez tak długi czas, a teraz jest po prostu obrzydliwe i irytujące” – powiedziała gospodarzowi Sky News, Chrisowi Kenny’emu.

„Proszę pana, w dół rampy. Mamy tutaj ludzi w kolejce, kilku przywódców związkowych i związkowych. Wasz znak to ten niebieski po lewej” – mówi jego opiekun, wskazując szefowi jego następne zaangażowanie w mediach.

„Pomogę ci zacząć”.

Słychać, jak Biden mówi „jak się masz”, gdy jego terapeuta nadal kieruje go, co robić dalej.

Niektórzy wykorzystali to wideo jako kolejną okazję do skrytykowania 80-letniego lidera, który w przeszłości był wychłostany za szereg publicznych wykroczeń.

Dziennikarka i prowadząca podcast, Penny Johnson, nazwała materiał filmowy „szokującym”, twierdząc, że jest to dowód na to, że jego terapeuci „planowali każdy ruch”.

Jednak inni uważają, że klip nie był niezwykły.

„Jako były oficer Królewskiej Kanadyjskiej Policji Konnej spędziłem część mojej kariery chroniąc odwiedzające głowy państw i innych dygnitarzy. Rozumiem, że może to zabrzmieć dziwnie dla wielu ludzi nieprzyzwyczajonych do wizytujących dygnitarzy, ale nic w tym filmie nie jest jawne” zwyczajności” — powiedział w odpowiedzi autor Simon Jervis.

Biden został rozbity w Internecie zaledwie wczoraj w związku z jego reakcją na niedawną strzelaninę w szkole w Tennessee.

Biden zwrócił się do tłumu, przedstawiając się, mówiąc: „Zszedłem na dół, ponieważ słyszałem, że są lody z kawałkami czekolady”.

Następnie szef powiedział: „Nawiasem mówiąc, mam pełną lodówkę zaopatrzoną na górze – myślisz, że żartuję, nie”.

Pan Biden kontynuował swoje przemówienie, by potępić strzelaninę.

READ  Ponad 11 000 osób ewakuowano w północnej Indonezji po erupcji wulkanu Ruang | Wiadomości o wulkanie

„W końcu podjął tę kwestię, ale z pewnością znałby powagę sytuacji i żarty na temat lodów i przystojnych dzieciaków na widowni…” – powiedziała Rita Panahi w Sky News.

„Potrzebuje maszyny, potrzebuje kart i potrzebuje dużo wskazówek”.

W listopadzie zeszłego roku Biden pokazał przed kamerami swoją ściągawkę, ujawniając szczegółowe instrukcje, które personel przekazał 79-latkowi podczas jego wizyty na Bali na szczycie G-20.

Pan Biden brał udział w wydarzeniu na temat Partnerstwa na rzecz Globalnej Infrastruktury i Inwestycji na marginesie szczytu w Nusa Dua, kiedy nieumyślnie pokazał instrukcje podczas przeglądania swoich dokumentów.

„Ty, prezydent Widodo i premier Kishida zrobicie sobie zdjęcie tuż przed rozpoczęciem wydarzenia” – napisał jaskrawoczerwonymi literami w wypunktowanych punktach.

„Zasiądziecie pośrodku, przy przednich stołach razem z przewodniczącym Widodo i przewodniczącą Ursulą von der Leyen.

Zostaną wykonane zdjęcia liderów siedzących przy stole.

Prezydent Widodo wygłasza uwagi (5 minut) i przedstawia was.

Wygłosi przemówienie wstępne (5 minut), a następnie przedstawi przewodniczącą von der Leyen.

Zobacz następną stronę, aby otworzyć notatki ->

Prezydent jest pod ostrzałem od miesięcy po serii publicznych pomyłek.

Następnego dnia Biden ponownie rzucił dziennikarzom okiem na swoje kartki z notatkami, gdy mówił o uderzeniu rakietowym w Polsce.

Prezydent ma zwyczaj pokazywać swoje uwagi przed kamerami.

W czerwcu ubiegłego roku przedstawił komicznie szczegółową ściągawkę przygotowaną na spotkanie z menedżerami branży wiatrowej.

Personel poprosił „zajmij miejsce” i „przekaż krótką informację zwrotną (2 minuty)”, wśród innych bardzo szczegółowych dyrektyw.

Często widywano go z ściągawkami zawierającymi nazwiska i zdjęcia reporterów lub innych urzędników, z którymi należało się skontaktować.

READ  Mecz Liverpool vs Real Madryt — Raport z meczu piłki nożnej — 28 maja 2022 r.