Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Apple podobno opracowuje własną aplikację dziennika na iPhone’a

Apple może wprowadzić własną aplikację Journal z nadchodzącą aktualizacją iOS, zgodnie z nową wersją Raport Dziennik Wall Street. Program o kryptonimie „Jurassic” będzie próbował wykorzystać oczywiste psychiczne i fizyczne korzyści płynące z regularnego rejestrowania twoich myśli i działań. the dziennik „Wall Street Raporty wskazują, że aplikacja może zostać ogłoszona już podczas Apple Worldwide Developers Conference w czerwcu jako funkcja iOS 17, a aktualizacja oprogramowania iPhone’a ma zostać wydana tej jesieni.

Według dziennik „Wall StreetPomysły Apple dotyczące aplikacji obejmują pobieranie danych użytkowania z iPhone’a użytkownika, aby zasugerować, o czym mogą chcieć napisać dziennik. Może dowiedzieć się, kiedy czyjaś codzienna aktywność uległa zmianie i zasugerować opisanie konkretnych wydarzeń, takich jak ćwiczenia. Jest nawet wzmianka o funkcji „People Discovery All Day”, która może identyfikować przyjaciół i współpracowników, z którymi użytkownicy regularnie spędzają czas.

Dane te będą przetwarzane na urządzeniu zgodnie z przeglądanymi dokumentami dziennik „Wall Streetprzechowując sugestie dziennika przez cztery tygodnie przed ich usunięciem.

„Zawsze gorzej jest usłyszeć, że zaraz zostaniesz Sherlockiem”.

Aplikacja może doprowadzić Apple do bezpośredniej konkurencji z aplikacjami do dzienników innych firm, takimi jak Pierwszy dzień, co prowadzi do znanych oskarżeń, że twórca iPhone’a to programiści „Sherlocking”. Termin pochodzi od starego narzędzia wyszukiwania macOS o nazwie Sherlock, które według wielu skopiowało funkcje z narzędzia innej firmy o nazwie Watson. od tego czasu, Użyto terminu sherlocking Aby wskazać czasy, w których Apple (lub inni główni gracze platformowi) opracowują natywną funkcję, która zastępuje funkcjonalność zapewnianą przez aplikacje lub usługi innych firm.

Powiedział założyciel Day One, Paul Main dziennik „Wall Street Po usłyszeniu o planach Apple dotyczących Jurassic. „To na pewno da nam trochę konkurencji”.

Mayne mówi, że aplikacja Day One zdobyła poprzednie pochwały od Apple, w tym m.in Nagroda za wzornictwo 2014. Ale twierdzi, że w ciągu ostatnich trzech lat Day One nie był widoczny w App Store i podejrzewa, że ​​dzieje się tak dlatego, że Apple planuje wypuścić konkurenta.

READ  klon jako kolor przekracza -

Jeśli firma zdecyduje się uruchomić własną aplikację do obsługi dzienników, będzie miała wiele zalet w porównaniu z zewnętrznymi programistami, takimi jak Automattic, Obecny właściciel na pierwszy dzień. Warto zauważyć, że Apple będzie musiało stawić czoła mniejszej presji, aby bezpośrednio zarabiać na swojej aplikacji, ponieważ przede wszystkim zarabia na sprzedaży sprzętu i wykorzystuje swoje oprogramowanie do przyciągania użytkowników. Tymczasem Dzień 1 jest oferowany na zasadzie freemium z opcją zapłaty za funkcje, takie jak obsługa wielu urządzeń. Apple może również wstępnie załadować swoje oprogramowanie na swoje urządzenia i dziennik „Wall Street Wskazuje to, że firma mogłaby zyskać na szerszym dostępie do danych użytkowników, takich jak wiadomości tekstowe i rozmowy telefoniczne.

Apple nie zareagowało od razu krawędź Prośba o komentarz, odmówiono komentarza Dziennik Wall Street na swoim raporcie. Chociaż dziennik „Wall Street Wspomina o możliwym ogłoszeniu na WWDC w czerwcu i zauważa, że ​​Jurassic może zostać ujawniony później.