Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Apple przenosi WebKit do GitHub

Apple ogłosiło, że przenosi rozwój WebKit do GitHub, który oczywiście jest teraz własnością Microsoftu.


WebKit to silnik przeglądarki internetowej firmy Apple, który jest używany przez Safari, Mail i App Store między innymi aplikacjami Apple. Silnik zapewnia zestaw SDK, a Apple twierdzi, że WebKit zapewnia pełne wrażenia z przeglądania zawartości, oferując natywny widok platformy i klasy pomocnicze do wyświetlania bogatej zawartości internetowej za pomocą HTML, CSS i JavaScript oraz obsługując przeciążenie zawartości strony.

webkit

Jonathan Bedard, inżynier operacyjny Apple w zespole WebKit, powiedział, ogłaszając to ogłoszenie:

23 czerwca projekt WebKit zamroził drzewo Subversion i przeniósł zarządzanie i interakcję z naszym kodem źródłowym do GitHub.

Bedard powiedział, że przejście na GitHub było spowodowane potrzebą, aby projekt WebKit wspierał wkład i informacje zwrotne od programistów z całego świata:

„GitHub ma bardzo dużą społeczność programistów, zwłaszcza programistów stron internetowych, z którymi projekt WebKit ściśle współpracuje, aby ulepszyć silnik, który oddaje kreatywność tych programistów w ręce użytkowników na całym świecie”.

Bedard powiedział, że Apple odkrył również, że interfejs API GitHub umożliwia zaawansowaną automatyzację przed i po zatwierdzeniu przy stosunkowo niewielkich modyfikacjach istniejącej infrastruktury oraz zapewnia nowoczesną, bezpieczną platformę do przeglądania i przekazywania opinii na temat nowych zmian w kodzie.

Według Bedarda główną wadą jest to, że skróty git nie są ułożone normalnie. Aby obejść ten problem, zespół WebKit używa „identyfikatorów zatwierdzenia” w przepływach pracy, które wymagają partycjonowania. Zapewniają one pewną liczbę przodków zatwierdzenia i jednoznacznie definiują zatwierdzenie na podstawie relacji tego zatwierdzenia z gałęzią domyślną oraz liczby zatwierdzeń przodków.

webkit

więcej informacji

WebKit na Github

Powiązane artykuły

WebKit psuje sieć

Kto tworzy WebKit?

READ  Apple MacBook Air – urządzenie na cały dzień dla każdego?

Opera Przejdź do WebKit

Aby otrzymywać informacje o nowych artykułach na I Programmer, zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera, Subskrybuj kanał RSS i śledź nas na Świergot, Facebook lub LinkedIn.

Szyld

Wążuwagi

Lub wyślij swój komentarz na adres: [email protected]