Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

BMW dokucza nowemu M2 przed debiutem 11 października, aby uzyskać napęd na tylne koła

BMW dokucza nowemu M2 przed debiutem 11 października, aby uzyskać napęd na tylne koła

Nowa generacja BMW M2 ma być wyposażona w ten sam silnik i skrzynię biegów, co BMW M4.

za pomocą :
Biuro Samochodowe HT

|
Aktualizacja za:
05 września 2022, 13:54

BMW M2 jest przycinaną wersją BMW M4.

BMW Po raz kolejny drażniła się ze swoim nadchodzącym sportowym coupe M2 w nowym poście w mediach społecznościowych. Niemiecka marka samochodów luksusowych od kilku miesięcy dokucza zupełnie nowemu BMW M2. Nowy oficjalny podgląd przedstawia zaawansowaną wersję samochodu z częściami M Performance przed oficjalnym debiutem 11 października. Wprowadzenie na rynek spodziewane jest w 2023 roku. Jednak producent samochodów nie ujawnił jeszcze konkretnej daty ani ram czasowych.

(Przeczytaj również: Mahindra XUV400 EV przygotowuje się do premiery: pięć oczekiwanych najważniejszych wydarzeń)

Samochód przedstawia tylny spojler, umieszczone centralnie końcówki układu wydechowego i brązowe felgi 1000M na nowym zwiastunie. Blog BMW twierdzi, że nowy model m 2 Będzie dostępny w co najmniej czterech odcieniach kolorystycznych. Są to: Zandvoort Blue, Black Sapphire, Brooklyn Grey i Toronto Red.

Niektóre elementy stylistyczne nadchodzącego BMW M2 będą obejmować nową atrapę chłodnicy z poziomymi listwami, poszerzone błotniki, niższy prześwit, szersze gąsienice i poczwórne wydechy wraz z kwadratowymi wlotami powietrza. Samochód pojawi się jako pomniejszona wersja M4.

BMW twierdzi, że następna generacja M2 połączy silnik i skrzynie biegów M4 w mniejszy, lekki pojazd. Jednak M2 nie będzie tak potężny jak jego większy brat M4, pomimo posiadania tego samego silnika i skrzyni biegów. W takim przypadku można oczekiwać, że nowe BMW M2 wyprodukuje około 450 godzin maksymalnej mocy. Pochodna CS lub CSL może zwiększyć moc z przodu, ale warianty o wysokiej wydajności prawdopodobnie nie zostaną zaplanowane do 2025 r. Ponadto, mówiąc o specyfikacjach, blog BMW twierdzi, że nowa generacja M2 prawdopodobnie nie otrzyma początkowo M2 wyposażonego w xDrive . W takim przypadku początkowo dostępna będzie opcja napędu na tylne koła.

READ  Nvidia, Google zgłosiły obawy związane z przejęciem Activision przez Xbox

Data pierwszej publikacji: 05 września 2022, 13:54 IST