Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

BMW dokucza nowemu M2 przed debiutem 11 października, aby uzyskać napęd na tylne koła

Nowa generacja BMW M2 ma być wyposażona w ten sam silnik i skrzynię biegów, co BMW M4.

za pomocą :
Biuro Samochodowe HT

|
Aktualizacja za:
05 września 2022, 13:54

BMW M2 jest przycinaną wersją BMW M4.

BMW Po raz kolejny drażniła się ze swoim nadchodzącym sportowym coupe M2 w nowym poście w mediach społecznościowych. Niemiecka marka samochodów luksusowych od kilku miesięcy dokucza zupełnie nowemu BMW M2. Nowy oficjalny podgląd przedstawia zaawansowaną wersję samochodu z częściami M Performance przed oficjalnym debiutem 11 października. Wprowadzenie na rynek spodziewane jest w 2023 roku. Jednak producent samochodów nie ujawnił jeszcze konkretnej daty ani ram czasowych.

(Przeczytaj również: Mahindra XUV400 EV przygotowuje się do premiery: pięć oczekiwanych najważniejszych wydarzeń)

Samochód przedstawia tylny spojler, umieszczone centralnie końcówki układu wydechowego i brązowe felgi 1000M na nowym zwiastunie. Blog BMW twierdzi, że nowy model m 2 Będzie dostępny w co najmniej czterech odcieniach kolorystycznych. Są to: Zandvoort Blue, Black Sapphire, Brooklyn Grey i Toronto Red.

Niektóre elementy stylistyczne nadchodzącego BMW M2 będą obejmować nową atrapę chłodnicy z poziomymi listwami, poszerzone błotniki, niższy prześwit, szersze gąsienice i poczwórne wydechy wraz z kwadratowymi wlotami powietrza. Samochód pojawi się jako pomniejszona wersja M4.

BMW twierdzi, że następna generacja M2 połączy silnik i skrzynie biegów M4 w mniejszy, lekki pojazd. Jednak M2 nie będzie tak potężny jak jego większy brat M4, pomimo posiadania tego samego silnika i skrzyni biegów. W takim przypadku można oczekiwać, że nowe BMW M2 wyprodukuje około 450 godzin maksymalnej mocy. Pochodna CS lub CSL może zwiększyć moc z przodu, ale warianty o wysokiej wydajności prawdopodobnie nie zostaną zaplanowane do 2025 r. Ponadto, mówiąc o specyfikacjach, blog BMW twierdzi, że nowa generacja M2 prawdopodobnie nie otrzyma początkowo M2 wyposażonego w xDrive . W takim przypadku początkowo dostępna będzie opcja napędu na tylne koła.

Data pierwszej publikacji: 05 września 2022, 13:54 IST

READ  Queensland nie zgłasza żadnych nowych przypadków Covid-19