Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Apple wprowadza nowy iPhone 14, potężny zegarek Apple Watch i nie tylko • TechCrunch

Aby mieć podsumowanie największych i najgorętszych historii TechCrunch dostarczane do Twojej skrzynki odbiorczej każdego dnia o 15:00 PT, Zapisz się tutaj.

Jest środa, która dziś znana jest jako Apple iPhone 14 (tutaj Wszystkie nasze historie z wydarzenia Apple) i Y Combinator Demo Day… dzień. Widzisz, nasz zespół był w jednym lub drugim, a niektórzy postanowili podzielić się na pół i zrobić jedno i drugie, aby dostarczyć ci najnowsze i najlepsze. Ciesz się każdym innym plikiem. – Krystyna A pielgrzym

Top Tech Crunch 3

  • gorąco tu: Jedną z nowych funkcji Apple Watch, które czytelnicy uznali za najbardziej atrakcyjne, są nowe czujniki temperatury, w rzeczywistości dwa z nich, pielgrzym Pisze. Jeśli czujesz się gorąco we śnie, wypiłeś za dużo poprzedniej nocy lub po prostu chcesz wiedzieć, kiedy najlepiej zajść w ciążę, zegarek poinformuje Cię, co się dzieje. Więcej o wydarzeniu Apple iPhone 14 można przeczytać w sekcji Big Tech.
  • Długo oczekiwane prawa do edycjiDla tych, którzy popełniają błędy ortograficzne lub pamiętają coś po kliknięciu tweeta, Twitter pozwoli ci edytować ten tweet do pięciu razy w ciągu 30 minut po wyłączeniu funkcji edycji, Evan raporty. Przepraszamy, sześć zmian to o jedną za dużo.
  • Szał fintechów: Natasza m A Anita Zanurz się w fintechowym spotkaniu na Y Combinator’s Summer 2022, aby zobaczyć, jakie trendy wywołują fale. Dzień wystawowy rozpoczął się dzisiaj i będzie kontynuowany jutro – nasza ekipa jest w gotowości.

Startupy i VC

W obszarze startowym Y Combinator miał wiele dobrego. Dominic Madhuri A Natasza m napisał o Dane dotyczące różnorodności w YCA Anita A Natasza m Zauważ, że metronom Podwaja się w przypadku założycieli kryptowalut pomimo zmienności rynku.

Dzisiejszy dzień na stronie był bardzo pracowity, a następnego dnia to tylko drapanie powierzchni. Zrobiliśmy co w naszej mocy, aby wybrać niektóre z najciekawszych lektur, Ale nie zapomnij dziś zajrzeć na naszą stronę główną – To prawdziwy róg obfitości technicznej dobroci.

READ  SpaceX: Elon Musk ma nadzieję na samowystarczalne miasto na Marsie w ciągu 20 lat

Droga Sophie: Czy mogę założyć firmę lub działalność poboczną na wizie TN?

Kredyty obrazkowe: Bryce Durbin / TechCrunch

Droga Zosiu:

Jestem obywatelem Kanady, pracuję na wizie TN jako inżynier oprogramowania w USA i chcę założyć własną firmę lub przynajmniej zarabiać pieniądze na pobocznym zgiełku.

Czy jest to możliwe na moim TN, czy jest to jedyny sposób, aby to zrobić za pomocą zielonej karty? Jeśli tak, to czy jest możliwość uzyskania stałego pobytu, ponieważ TN jest dla nie-imigrantów?

– Mądry Kanadyjczyk

(TechCrunch+ to nasz program członkowski, który pomaga założycielom i zespołom start-upowym iść naprzód. Możesz się zarejestrować tutaj.)

Big Tech Inc.

Na dzisiaj zmienimy nazwę tej sekcji „Wielkie Jabłko”, ponieważ połowa historii pochodziła z Zespół starał się opisać wydarzenie Apple iPhone 14. BrianA KyleA pielgrzymA AmandaA EvanA rzymski A Sara przynieść ci dobre rzeczy Karty SIMA AirPods W związku z tym istnieje wiele szczegółów dotyczących Apple Watch. Za dużo by tu wymieniać, ale możesz przeczytać wszystkie historie naszych wielbicieli Apple iPhone 14 اث Event Center.