Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Arnold Schwarzenegger ujawnia brudny trik przeciwko swojemu rywalowi Sylvesterowi Stallone

Arnold Schwarzenegger ujawnia brudny trik przeciwko swojemu rywalowi Sylvesterowi Stallone

Arnold Schwarzenegger miał w zanadrzu odrobinę sprytu na początku lat 90., kiedy próbował uzurpować sobie pozycję Sylvestra Stallone jako najpopularniejszej gwiazdy kina akcji.

W nadchodzącym odcinku specjalnym TMZ przedstawia Arnolda i Sly’a: rywali, przyjaciół, ikony, Legendarny były gubernator Kalifornii apreter Aktor siedzi obok niego skalisty Kotb opowie, jak nakłonił Stallone’a do udziału w filmie z 1992 roku, Zatrzymywać się! Albo moja matka będzie strzelać.

Przewidując, że film się nie powiedzie, co rzeczywiście nastąpiło, Schwarzenegger i jego agent obmyślili plan. Obaj aktorzy walczyli w latach 80. o tytuł najlepszej gwiazdy kina akcji w Hollywood.

„Po pierwsze, kiedy rozmawialiśmy o filmie, nie rozmawiałem z nim [it] „Ponieważ nigdy z nim o tym nie rozmawiałem” – zaczął Schwarzenegger.

„Ale było bardzo jasne, że jego agent mówił do mojego agenta: «Słuchaj, Sly jest zainteresowany zrobieniem tego, ale nie wiem, czy to dla niego właściwe rozwiązanie». Dajcie mi znać, co myślicie potem mój agent powiedział: „No wiesz, Arnoldowi naprawdę to się podoba”.

„Potem zadzwoniłem do Rogera Spottiswoode’a, który był reżyserem i właśnie wyreżyserował film o Jamesie Bondzie, więc był w pewnym sensie ekscytującym reżyserem. [at the time]Przyznał Schwarzenegger (76 l.).

„O mój Boże, o mój Boże” – mówi 77-letni Stallone, gdy Schwarzenegger wspomina swoją operację.

Stallone mówi do kamery, że nie znał zawiłości planu Schwarzeneggera. – Czy rozmawiałeś z moim menadżerem? Oszołomiony Stallone zapytał Schwarzeneggera.

„Tak” – powiedział Schwarzenegger.

„O mój Boże” – powiedział Stallone.

„Więc mój agent powiedział: «Arnold rozmawia teraz z Rogerem Spottiswoodem i naprawdę go to interesuje, więc myślę, że podejmiemy się tego projektu». A potem oczywiście [Stallone’s] Mój agent, wiedząc, że ze mną konkuruje, powiedział: „Nie możemy na to pozwolić” – kontynuuje Schwarzenegger.

READ  Hailey Bieber oszałamia w Alessandrze Rich na Justin Art Show

„Potem natychmiast zadzwonił do studia i powiedział: «Słuchaj, musisz to dać Sly’owi». Nie dawaj tego Schwarzeneggerowi, musisz to dać Sly'owi. Powiedzieli dobrze. Foxy to zrozumiał” – powiedział Schwarzenegger. „Byłem oczywiście w niebie, bo czułem, że jedyny sposób, w jaki mogę go złapać, to [had] wpasc w bagno.”

„Czy możesz dostać więcej makiawelicznego?” Stallone powiedział.

Pomimo wcześniejszych skarg, obaj są teraz przyjaciółmi, chociaż Stallone przyznał, że „utknął” w swojej autobiografii z powodu oszukańczego posunięcia Schwarzeneggera.

Ta historia pierwotnie pojawiła się w Fox News Został on tutaj ponownie opublikowany za zgodą.