Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Aston Martin wytyczy własną ścieżkę pojazdów elektrycznych

Aston Martin wytyczy własną ścieżkę pojazdów elektrycznych

Astona Martina Utworzysz własną ścieżkę projektową Przyszłe modele akumulatorów elektrycznychWedług dyrektora projektu Milesa Nurnbergera.

Ostatni Astona Martina DB12 Modele Vantage opowiadają się za powrotem tradycyjnej, szeroko wlotnej osłony chłodnicy Astona Martina, ale Nurnberger twierdzi, że różne wymagania pojazdów elektrycznych i równoważenie aerodynamiki z mniejszymi potrzebami w zakresie chłodzenia nie oznacza, że ​​przyszłe elektryczne samochody Astona będą po prostu miały pustą „twarz”.

„Jest sporo miejsc, do których można się udać, ale nadal będzie on miał ładną osłonę chłodnicy i nie będzie to czarny plastik” – powiedział Nurnberger Auto Sales.

„Postawmy sobie jasno sprawę, że w przypadku pojazdów elektrycznych o wysokich osiągach nadal mogą występować wymagania dotyczące chłodzenia. Z pewnością nadal istnieją wymagania aerodynamiczne. Nie boimy się chronić naszej sieci i utrzymywać ją w nieskazitelnym stanie” – powiedział.

„Tak, ta autentyczność może mieć inny charakter [to it] Ale nie boimy się.

Nurnberger kwestionuje krytykę, że obecny projekt pojazdów elektrycznych jest leniwy, ale sugeruje, że marki powinny pozostać wierne swoim wartościom estetycznym podczas przechodzenia na pojazdy zasilane akumulatorowo.

„Jest wiele firm projektujących samochody elektryczne, życzę im powodzenia. Jedyne, czego nie mają, to bogate dziedzictwo i brak im innowacji i wydajności, aby je napędzać.

„W tym wszystkim ważne jest, aby zachować kontekst i zachować autentyczność”.

Nowy Vantage zapewnia jednoznaczne powiązania z DB5 I inne klasyczne samochody Astona w przeszłości, a Nurnberger zasugerował, że przyszłe samochody elektryczne historycznej brytyjskiej marki zrobią to samo.

„Mamy wspaniałą historię, która może nam powiedzieć, jak iść do przodu… i jak stworzyć nową historię” – powiedział.

„Projektowanie samochodu elektrycznego dla samego projektu nie jest dla nas właściwą rzeczą. Jesteśmy pewni, że znajdziemy własną drogę” – stwierdził Nurnberger.

READ  Forza Motorsport (seria Xbox