Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

ASUS AirVision M1 to przenośny monitor do wielozadaniowości

ASUS AirVision M1 to przenośny monitor do wielozadaniowości

ASUS oferuje to już od bardzo dawna istniejący Do produkty W Targi Elektroniki Użytkowej 2024 W Las Vegas m.in. zaawansowane technologicznie okulary AirVision M1. To raczej nie jest pretendent do nadchodzącej edycji Apple Vision Pro I Nakrycia głowy mieszanej rzeczywistości Na imprezie zadebiutowały jednak inne firmy. AirVision M1 to przenośny wyświetlacz z możliwością tworzenia wielu wirtualnych ekranów, dzięki czemu użytkownicy mogą łączyć wiele zadań jednocześnie. Posiada wyświetlacz Micro OLED o rozdzielczości FHD (1920 x 1080) i pionowym polu widzenia 57 stopni.

System urządzeń ma trzy stopnie swobody, a użytkownicy mogą zainstalować wiele wyświetlaczy, gdzie chcą, w preferowanym formacie, niezależnie od tego, czy jest to 16:9, 21:9 czy 32:9. Mogą to zrobić za pomocą intuicyjnego touchpada okularów na lewym ramieniu, gdzie mogą także regulować jasność i aktywować tryb 3D. Urządzenie ma także wbudowane mikrofony i głośniki z funkcją redukcji szumów.

Choć może się wydawać, że AirVision M1 mógłby być dobrym towarzyszem dla osób, które w podróży muszą zabrać ze sobą swoją pracę, nie jest to samodzielne urządzenie do noszenia: do pracy wymaga podłączenia do komputera lub telefonu poprzez USB-C. ASUS nie ujawnił jeszcze, ile to urządzenie będzie kosztować i kiedy będzie dostępne, ale jego specyfikacja i możliwości sugerują, że będzie kosztować ułamek ceny Vision Pro firmy Apple.

Relujemy na żywo z targów CES 2024 w Las Vegas w dniach 6-12 stycznia. Bądź na bieżąco ze wszystkimi najświeższymi wiadomościami z programu Tutaj.

READ  Właściciele gogli Quest mogą nagrywać rozgrywkę VR swoim telefonem