Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Asus ROG Ally – australijska cena i data premiery

Asus ROG Ally – australijska cena i data premiery

Tajwański producent komputerów PC, Asus, ogłosił regionalne ceny w Australii i Nowej Zelandii swojego laptopa do gier, ROG Ally. Wyższa wersja urządzenia AMD Ryzen Z1 Extreme, która ma 512 GB pamięci, będzie wyceniona na ok. 1299 USD W Australii zostanie uruchomiony w r 13 czerwca 2023 rzgodnie z globalnymi datami wydania.

Ten sam model będzie dostępny w Nowej Zelandii za 1499 NZ $. Ally będzie można kupić wyłącznie w sklepach detalicznych JB Hi-Fi w Australii i Nowej Zelandii, a także w sklepach PB Tech w Nowej Zelandii.

Ogłoszenie pojawia się na tydzień przed ogłoszeniem północnoamerykańskiej i brytyjskiej wersji ROG Ally AMD Ryzen Z1 Extreme Edition, która trafi do sprzedaży detalicznej. 699 $ I 699 £ odpowiednio.

Przeczytaj: Potwierdzono cenę i datę premiery Asus ROG Ally

Podczas gdy najniższa wersja urządzenia, która ma standardowy procesor AMD Ryzen Z1 (bez Extreme, co przekłada się na mniej wydajny procesor graficzny) kosztuje 599 USD, Asus obecnie nie ma potwierdzonej ceny tego modelu w Australii i nowy. Zelandia.

Przedstawiciele Asusa potwierdzili, że niższa wersja Ally zostanie wydana jakiś czas po dacie premiery 13 czerwca 2023 roku.

Wczesne wrażenia i recenzje dotyczące Ally są takie, że jest to imponująca, potężniejsza wersja ręcznego kontrolera PC Steam Deck firmy Valve, który nie jest obecnie dostępny w wielu regionach, w tym w Australii i Nowej Zelandii. Jednak urządzenie spotkało się z krytyką dotyczącą stosunkowo krótkiej żywotności baterii i problemów związanych z interfejsem systemu Windows 11. GamesHub przeprowadzi recenzję ROG Ally w nadchodzących tygodniach.

Asus ROG Ally jest już dostępny w przedsprzedaży za jego pośrednictwem GB Hi-Fi.

READ  Procesor Intel Core i9-12900K nowej generacji na czarnym rynku od 1064 USD $