Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wycieczka przeglądowa Kingdom Tears

Wycieczka przeglądowa Kingdom Tears

The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears Dokonał rzeczy pozornie niemożliwej: obalił swojego poprzednika, Oddech dziczy, jako jedna z najlepszych gier wszech czasów. Według platformy agregującej recenzje OpenCritic, osiągnęła ten sukces w rekordowym czasie, rosnąc z dnia na dzień Najlepiej oceniana gra tej generacji.

Chociaż może się to zmienić wraz z zalewem nowych recenzji krytyków w Internecie, wydaje się, że powszechny konsensus na całym świecie jest taki Królewskie łzy To arcydzieło pełne niekończącej się kreatywności i nieograniczonej eksploracji. W wyścigu o dominację wśród krytyków pokonała niektóre z najbardziej nagradzanych gier współczesnej ery, w tym m.in Elden Ring, Red Dead Redemption 2, God of War, Super Mario Odyssey, I The Last of Us Remastered.

Tak mówili o nim krytycy Nintendoostatnie zwycięstwo.


GamesHub – 5 gwiazdek

w Centrum gier recenzja Królewskie łzyI Edmund Tran To się nazywa otwieranie oczu Oddech dziczy Kontynuacja, która przywraca radość z odkrywania i eksperymentowania:

Oddech dziczy ponowne wynalezienie Legenda Zeldy. Królewskie łzy Ponownie wyobraża sobie to jako bardziej ambitną, swobodną, ​​kreatywną grę, z jeszcze większymi wysokościami – dosłownie iw przenośni. To niesamowita i niesamowita gra, która umiejętnie pielęgnuje radość z eksploracji, odkrywania i wiary we własne możliwości.

czyta: The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears – recenzja


IGN – 10/10

Napisz do IGNI recenzent Tomek Marks Opisała to jako poprawę Oddech dziczy Pod każdym względem, z jeszcze większą i bogatszą piaskownicą dla graczy:

The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears jest niezgłębioną kontynuacją jednej z najwspanialszych gier wszechczasów iw jakiś sposób ulepsza ją pod niemal każdym względem – czy to poprzez proste ulepszenia jakości życia, naprawdę ekscytującą historię, czy szalenie innowacyjne nowe mechaniki budowania, które sprawiają, że zastanawiasz się, co jest możliwe.

READ  Wysokowydajna chłodnica TZ Gen IV

GameSpot – 10/10

Steve’a Wattsa Do GameSpot Podpisuję się pod podobnymi pochwałami, modląc się Królewskie łzy Kontynuacja, która przewyższa swojego poprzednika, dzięki genialnie bujnemu światu i „ponownemu wyobrażeniu” Oddech dziczyOtwarta eksploracja:

Zelda: Łzy królestwa Płótno dla Twojej kreatywności, książka do pisania własnych historii i świat do tworzenia własnych legend. Oddaje ci tyle, ile w to włożyłeś, zachęcając do latania, kopania, inżynierii, rozwiązywania, przeżywania przygód i odkrywania.


Naciśnij Start Australia – 10/10

w więcej niż Kliknij Uruchom AustralięBibliografia James Perish Została nazwana „kontynuacją, która wymyka się oczekiwaniom”, ponieważ nieustannie przedstawia graczom niespodzianki i pozwala eksplorować i odkrywać we własnym tempie:

The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears na tym buduje Oddech dziczyPotężne systemy zapewniające wrażenia, które przewyższają oryginał praktycznie pod każdym względem. Nie tylko to, ale pracuje niesamowicie ciężko, aby przywrócić niektóre wygasłe rzeczy, które tradycyjni gracze mogli przegapić Zelda Eksperymentuj, a to się opłaca.


Eurogamer – 4 gwiazdki

Edwina Evansa Thirlwella w więcej niż Eurogamer Był mniej wylewny w chwaleniu gry, krytykowaniu jej podejścia „rzeczy za rzeczy za rzeczy” do obsługi zasobów i iteracji jej formuły – ale także uważając, że jest to totalna przygoda, w której wszystko wydaje się możliwe:

Królewskie łzy Jest to bezpośrednia kontynuacja, dla wszystkich zmian i Zelda Zwykle nie bierze się za to: ma zwyczaj czyścić planszę od czasu do czasu, odrzucając bagaż ostatniej gry jak mnóstwo nadwyżki sprzętu i rzucając się w stronę horyzontu. Lubię następny dzień Zelda zrobić to ponownie. Ale to problem na jutro. każdy powiedział, Królewskie łzy to niesamowita kontynuacja, całkiem dosłownie, od góry do dołu, dodająca złożoności i niesamowitości do historii Oddech dziczy formuła bez poświęcania jej magii.

READ  Microsoft uruchamia bezpłatne szkolenia ze sztucznej inteligencji z certyfikatem zawodowym

VGC – 5 gwiazdek

skończyłem VGCBibliografia Jordana Midlera Rozmyślania o tym, czy Królewskie łzy To była najlepsza gra, w jaką kiedykolwiek grałem, dzięki połączeniu jej niesamowitej nowej mechaniki, wspaniałej grafiki i orkiestrowej ścieżki dźwiękowej. Ostatecznie nazwał to „wadliwym arcydziełem” ze względu na frustrujące sterowanie i świat Sky, który wydawał się ograniczony:

Legenda o królestwie łez Zelda Zinterpretuj ponownie Oddech dziczy na lepsze. Zamiast usuwać wszystkie problemy związane z tą grą, zamyka krąg, dodając rozwiązania oparte na rozgrywce i zachęca do puszczenia wodzy fantazji. Z łatwością jedna z najlepszych gier Nintendo konwertuje.


Informator graczy – 9,75/10

Prawie doskonały wynik Kyle’a Hilliarda W Gra detektywistyczna Zauważył, że było to zepsute jedynie przez brak nowości Królewskie łzy Opiera się głównie na naukowcu Oddech dziczywprowadzaj poprawki i iteracyjne zmiany w popularnej formule:

Nie miałem takiej samej gęsiej skórki, odkrywając Hyrule, jak w przeszłości, ale doświadczyłem nowych uczuć na poziomie szczegółowym, rozwiązując poszczególne zagadki i na większą skalę, wracając do jednego z moich ulubionych. gra wideo strony internetowe. Mówią, że już nigdy nie wrócisz do domu, ale uwielbiałem wracać do Hyrule z tymi wszystkimi nowymi gadżetami.


The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears Dostępne teraz dla Nintendo konwertuje.

GamesHub ma partnerstwa partnerskie. Nie mają one wpływu na treść redakcyjną. GamesHub może zarobić niewielki procent prowizji od produktów zakupionych za pośrednictwem linków partnerskich.