Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Asystent Google może zaśpiewać burzliwą piosenkę o pyłku, jeśli o to poprosisz

(Pocket-lint) – Dzięki szczepionkom COVID-19, które są teraz szeroko dostępne w Stanach Zjednoczonych, Google poświęca chwilę na świętowanie. Asystent Google został zaprogramowany, aby zaśpiewać Ci piosenkę o wprowadzeniu szczepionki, jeśli go o to poprosisz. Po prostu powiedz „Hej Google, piosenka o szczepionce”.

Android Police Najpierw zauważyłem dzwonek i zauważyłem, że działa z Asystentem Google na telefonie lub głośnikach Home / Nest. Asystent Google zaśpiewa piosenkę głosem męskim lub żeńskim, w zależności od ustawień. Ale nie mogliśmy minąć pierwszych pięciu sekund bez zatrzymania go. Tekst piosenki, delikatnie mówiąc, nie jest świetny. Ale zakładamy, że zachęciliby każdą niespokojną osobę do pójścia naprzód i otrzymania szczepionki.

To jest wiadomość, którą możemy otrzymać. Słowa przypisuje się również naukowcom, którzy opracowali szczepionkę, i pracownikom pierwszej linii.

Aby uzyskać więcej porad i wskazówek dotyczących Asystenta Google, Sprawdź nasz przewodnik tutaj. Mamy również Lista jest tutaj Wśród setek rzeczy, o które możesz poprosić Asystenta Google, aby się pośmiał. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o działaniu Asystenta Google, Pocket-lint ma kilka innych zasobów, które mogą okazać się pomocne:

Napisane przez Maggie Tillman.

READ  Wiele krajów używa drukarek 3D do budowy małych domów w ciągu kilku dni czasy