Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jak zdobyć tytuł fanatyka Evie

Plik Nowy Pokemon Snap Zawiera 214 Pokemonów z różnych generacji gier. To ogromna ilość Pokemonów rozsianych po różnych wyspach i biomach. Ale dzisiaj przyjrzymy się najlepszym w grupie, Eeveelutions. Wiem, że Eeveelutions to dyniowa przyprawa Pokemonów i przepraszam, absolutnie je uwielbiam i umrę z biciem serca dla Leafeona. Przepraszam, ale to prawda.

W związku z tym, kiedy dowiedziałem się, że istnieje tytuł o nazwie Eevee Fanatic, który zawiera grafiki banerów dla wszystkich różnych Eeveelutions, od razu go chciałem, mimo że z wyjątkiem Eevee, wiele z nich jest upierdliwych znalazles. Ale aby uzyskać tytuł, musisz zrobić zdjęcie wszystkich ośmiu Eevee i Eeveelutions. Oto łatwa lista miejsc, w których wszyscy się znajdują.

Effie

Zaczniemy od najłatwiejszego sposobu, aby to zdobyć. Eevee pojawia się w niezwykle dużej formie, jako pierwsza na pierwszym miejscu Illuminy na poziomie 2, gdy przeskakuje na śpiącego pokemona Illumina, zanim poprowadzi ją do pierwszego kwiatu. Ale najłatwiej jest wtedy, gdy możliwość robienia zdjęć otwiera się w samym laboratorium badawczym.

Znajdziesz swojego małego towarzysza przy stole piknikowym firmy Trubbish. A jeśli szukasz uroczej chwili i łatwego zdjęcia trzygwiazdkowej Evie, wybierz Trubbish z Fluffruit.

READ  Future Classics: Dlaczego Ford w przypadku Mustanga opiera się na znanych markach, takich jak Bullitt i Mach 1 - Wiadomości motoryzacyjne