Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Australijscy ulubieńcy kształtują się na powrót

Audi zaprezentowało jeden z najbardziej ekscytujących samochodów na sprzedaż w Australii.

Samochód wyczynowy Audi RS 3 Jest to ulubieniec na rynku krajowym, ponieważ łączy w sobie kompaktowe wymiary, ekscytującą wydajność i niepowtarzalny dźwięk wydechu.

A nowy model zapowiada się lepiej niż kiedykolwiek.

Napędzany przez opracowanie tego samego 2,5-litrowego pięciocylindrowego silnika, co poprzednio, nowe RS 3 wytwarza 294 kW i 500 Nm – wystarczająco, aby osiągnąć 100 km/hw zaledwie 3,8 sekundy i osiągnąć maksymalną prędkość 290 km/h.

To były numery supersamochodów nie tak dawno temu.

Co więcej, silnik zachowuje niecodzienną komendę startową, która nawiązuje do wczesnych sukcesów w Rajdowych Mistrzostwach Świata w Audi, jednocześnie naśladując ekscentryczną ścieżkę dźwiękową samochodu Audi R8 z silnikiem V10 Albo Lamborghini Huracan.

W oparciu o nową generację A3 i S3 hatchback i sedanNowa maszyna korzysta z ulepszonej łączności i udoskonalenia. Jest bardziej przestronny niż poprzednio i zapowiada się na znakomitego kierowcę na co dzień.

Zmieniona cyfrowa deska rozdzielcza z wyświetlaczami inspirowanymi sportami motorowymi dołącza do sportowych foteli nowego samochodu, płaskiej kierownicy i sportowego układu wydechowego.

Entuzjaści z zadowoleniem przyjmą wiadomość, że Audi wysłuchało krytyki odchodzącego modelu.

Oszałamiający w linii prostej, wychodzący RS 3 nie znalazł się wśród konkurentów takich jak BMW M2 Po przekroczeniu granic możliwości w zakrętach.

Bezpieczne prowadzenie, z tendencją do odsuwania nosa od szczytu zakrętów, nie zapewniało emocji, za którymi podążaliby chętni kierowcy.

Nowy model powinien temu zaradzić, wprowadzając szereg zmian, w tym zawieszenie z bardziej agresywnymi ustawieniami pochylenia kół i opcją bardzo lepkiej gumy Pirelli P-Zero Trofeo.

Aktywny tylny mechanizm różnicowy jest podobny do nowego Mercedes-AMG A45 S. Lub zaparkowany Ford Focus RS, który podczas pokonywania zakrętów wysyła silnik na zewnętrzne tylne koło, zapewniając wygodę na ciasnych zakrętach.

Ma nawet tryb dryfu, aby oszukać obwód zamknięty.

READ  Amazon wypuścił Echo Buds drugiej generacji za 120 USD

Audi RS 3 pojawi się na rynku krajowym w 2022 roku i będzie dostępne w wersjach sedan i hatchback.

Lokalne ceny nie zostały ogłoszone, ale nie spodziewamy się dużej zmiany od 100 000 USD.

To dużo pieniędzy jak na samochód wielkości Toyoty Corolla.

Ale ścieżka dźwiękowa supersamochodu RS 3, zwiększone przyspieszenie i obietnica atrakcyjnej dynamiki mogą sprawić, że będzie to opłacalny zakup do silników benzynowych.

Zwłaszcza, że ​​Audi coraz bardziej stawia na samochody elektryczne, co sugeruje, że RS 3 może nie być długo dostępny.