Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowe funkcje Map Google, które pomogą Ci poruszać się po życiu po zablokowaniu

Google zapewniło trochę mapy Funkcje, które pomogą Ci wrócić do świata, teraz, gdy dostępne są szczepionki COVID-19. Dłuższe skalowanie prognoza zatorów komunikacyjnych Do ponad 10 000 miast w 100 krajach.

Firmy oczekują, że ich pracownicy wrócą do biura w najbliższej przyszłości, a prognoza zatłoczenia może powiedzieć, czy linia kolejowa lub autobusowa, na którą czekasz, ma dużo wolnych miejsc, czy też jest już zatłoczona. W ten sposób możesz zdecydować, czy wskoczyć na kolejny etap, czy poczekać na niego w nadziei, że nie będzie tłoczno. Mapy mogą tworzyć prognozy, łącząc technologię sztucznej inteligencji z wkładami osób korzystających z Map Google, a także z historycznymi wskazówkami dotyczącymi lokalizacji.

Google

Jeśli jesteś w Nowym Jorku i Sydney, możesz nawet zobaczyć w czasie rzeczywistym poziom zatłoczenia pociągu aż do poziomu przejeżdżającego samochodu. Mapy zidentyfikują najmniej zatłoczone samochody, dzięki czemu możesz zaparkować dla jednego z nich, dzięki danym z agencji transportu strefowego. Na razie jest to nadal program beta, ale Google twierdzi, że funkcja będzie wkrótce dostępna w większej liczbie miast.

Ponadto gigant technologiczny uruchomił nową kartę Timeline Insights dla swojej aplikacji Mapy. Dopóki korzystasz z Androida, a Historia lokalizacji jest włączona, możesz przeglądać miesięczne trendy dotyczące tego, jak poruszasz się po świecie. Na przykład w tym miejscu możesz sprawdzić, ile czasu spędzasz w różnych miejscach, takich jak sklepy lub lotniska, oraz odległość i czas w zależności od wybranego środka transportu. Gigant technologiczny twierdzi, że opracował tę funkcję po tym, jak użytkownicy powiedzieli firmie, że chcą „bardziej celowo traktować sposób spędzania czasu” po doświadczeniu pandemii.

Wreszcie, podróże na karcie Oś czasu są teraz dostępne dla wszystkich użytkowników Androida, dzięki czemu możesz ponownie przeżyć wakacje, które odbyłeś w przeszłości. W przypadku, gdy Twój ulubiony cel podróży nadal nie przyjmuje turystów, możesz przejść do sekcji i odwiedzić hotele, restauracje i inne miejsca, które wcześniej odwiedzałeś.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  Super Monkey Ball Banana Mania pojawi się na Switchu, konsolach i PC jeszcze w tym roku