Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Australijscy widzowie wchodzą w interakcję z Magdą Szubańską jako prowadzącą najsłabsze ogniwo

Muszę przyznać, że kiedy zobaczyłem reklamę promującą Magdę Szubanski jako prowadzącą nowy restart Weakest Link, byłem trochę skonsternowany.

Zabawna dama i australijska komik Magda Zubansky jako maniak w najsłabszym ogniwie? Czy to najwspanialszy żart w historii?

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z formatem, który powstał w Wielkiej Brytanii w 2000 roku, gospodarz jest zwykle gwiazdą programu, która wykorzystuje zawodników jako karmę między etapami.

Ostatni gospodarz australijskiego programu, zmarła już Cornelia Francis, była petardą i naprawdę okazała się wspaniałym odzwierciedleniem najbardziej dosadnej prowadzącej w Wielkiej Brytanii, Anne Robinson.

Francis pasował do rachunku. Jej postacie były generalnie złe, więc „Queen of the Middle” była oczywistym wyborem.

Moje zmieszanie jest powszechnym doświadczeniem. To była decyzja o powołaniu Magdy. “Na pewno pomieszaneWedług Andrew Hornery z SMH.

„Dla milionów Australijczyków, łącznie ze mną”, powiedział zwięźle, „Magda Zubansky jest tylko prostytutką”.

Magda dała nam wskazówkę, czego się spodziewać, kiedy jej powiedziano dziewięć Serial ma charakter „naukowego Australijczyka”.

„Zobaczysz wskazówki od moich starych postaci i więcej przekomarzania się z zawodnikami. To fajniejsze.

„Wierzę w ewoluujące tradycje i nie są one najsłabszym łącznikiem między twoją matką a ojcem w historii.

„Stawka jest naprawdę duża” – powiedziała o konkursie. Ale wydaje się, że ta nowa iteracja wiąże się z dużą stawką.

Media społecznościowe płonęły i być może bardziej odpowiednie alternatywy; Gretel Killin, Lee Lin Chen (mój osobisty faworyt).

Jak więc po pierwszym odcinku serialu wypadła ocena Magdy?

Wydawało się, że to dziwna mieszanka próbowania bycia jacy są i dążenia do przodu.

Magda to nie Kornelia.

Trochę się pośmiałem. Nagraliśmy przebłysk poprzedniej postaci, kultowego Lyn („You Said Pet”). Spróbowałem złej atmosfery. Ale czy ci się udało? Nie możesz pomóc, ale kochasz Magdę, ale czy to wystarczy, aby utrzymać serial w tak kultowej roli?

READ  Justin Theroux podkreśla rozwód z Jennifer Aniston

Ponieważ najsłabsze ogniwo zyskiwało popularność w sieciach społecznościowych z dnia na dzień, krytycy nie byli pewni.

Nie musiała odgrywać surowej roli. Rob McKnight, znawca telewizji, powiedział: „Gdyby zrobiła to sama, odniosłaby sukces.

“Myślę, że skończyłem.”

Wygląda na to, że siła serialu może zależeć od przebiegłych zawodników i ich niszczycielsko zawstydzających błędnych odpowiedzi, gdy walczą o przetrwanie w grze w nadziei na wygranie nagrody pieniężnej w wysokości do 250 000 $. Laura Pinngle, ktoś?

Julia poniżej jest szczególnie zabawna, jest celebrantką, której najważniejszym wydarzeniem było małżeństwo z parą w … balonie na ogrzane powietrze.

Jest jeszcze Priscilla, bezczelna, śliczna w różu.

I jakieś niegrzeczne przekomarzanie się.

Magda powiedziała Tydzień mediów Ona „nie ma ochoty być kolejną Kornelią” i celowo nie widziała australijskiej wersji. Zamiast tego czerpała z Jane Lynch, gospodarza amerykańskiej wersji serialu.

„Jane Lynch zrobiła coś zupełnie innego i to mnie do tego zachęciło” – powiedziała.

„Kiedy producenci zwrócili się do mnie po raz pierwszy, wysłali mi odcinek, w którym Jin Lynch to robi, a ja powiedziałem:” Ach, teraz to rozumiem. “

„Więc nie jest tak dziki jak niektóre z poprzednich wersji serialu, a jest swoim własnym potworem, co jest w porządku. Jest zabawny i surowy, wiesz?

A zawodnicy są na to gotowi. To jest zabawne. Chcą, żebym je upiekł, a ja mówię „dobrze !!!” “

powiedziałem Obecna sprawa Że „świat jest zupełnie innym miejscem, jak wiesz, więc jest surowy, ale nie tak okrutny jak miejsce angielskie”.

Czy to wystarczy, aby słabsze łącze było na pierwszym planie, to inna kwestia.