Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Australijska pływaczka paraolimpijska Ellie Cole zachowuje się słodko, gdy spotyka się z rodziną w Ronald McDonald House przed McHabee Day

Australijska pływaczka paraolimpijska Ellie Cole zachowuje się słodko, gdy spotyka się z rodziną w Ronald McDonald House przed McHabee Day

Autor: Jamie Briggs dla Daily Mail Australia

02:52 12 listopada 2023, aktualizacja 02:52 12 listopada 2023

Australijska pływaczka paraolimpijska Ellie Cole odwiedziła w piątek Ronald McDonald House w Sydney, aby spotkać się z 10-letnią dziewczynką leczoną z powodu mięsaka.

Jej wizyta miała miejsce przed sobotnim Dniem Makhabi, coroczną zbiórką pieniędzy na rzecz ciężko chorych dzieci.

Ellie (31 l.) była cała uśmiechnięta, gdy pozowała z małą Isabellą i brała udział w zabawnych zajęciach z małą, w tym układając puzzle.

Cole, której w wieku dwóch lat amputowano prawą nogę z powodu raka, powiedziała, że ​​jest podekscytowana możliwością odwdzięczenia się organizacji, która tak wiele dla niej zrobiła.

„Dom Ronalda McDonalda był schronieniem dla mnie i mojej rodziny w tych trudnych czasach” – stwierdziła w oświadczeniu.

Australijska pływaczka paraolimpijska Ellie Cole, lat 31 (po prawej), odwiedziła w piątek Ronald McDonald House w Sydney, aby spotkać się z 10-letnią dziewczynką (po lewej) leczoną z powodu mięsaka.

„Możliwość odwdzięczenia się i wsparcia innych rodzin przechodzących podobne zmagania przed McHappy Day to ogromny przywilej”.

Barbara Ryan, dyrektor generalna fundacji Ronald McDonald House Charities Australia, dodała: „Spotkanie z rodzinami przebywającymi w RMHC było dla Eli Cole’a czymś wyjątkowym.

„Było tak wiele szczerych chwil i dzielenia się historiami. Dziękujemy jej za użyczenie głosu, aby pomóc nam zebrać tak bardzo potrzebne pieniądze”.

Wizyta mistrzyni pływania miała miejsce przed sobotnimi obchodami McHappy Day, popularnej corocznej zbiórki pieniędzy na rzecz chorych dzieci
Ellie była cała uśmiechnięta, pozowała z małą Isabellą i brała udział w zabawnych zajęciach z małą, w tym układając puzzle

RMHC zapewnia dom z dala od domu dla chorych dzieci i ich rodzin, którzy są leczeni w pobliskich szpitalach.

Organizacja charytatywna ma 18 domów w całej Australii i co roku przyjmuje około 10 000 rodzin.

Kiedy Ellie miała dwa lata, amputowano jej prawą nogę po zdiagnozowaniu u niej wyniszczającego nerwiakomięsaka nowotworowego.

Cole, której w wieku dwóch lat amputowano prawą nogę z powodu raka, powiedziała, że ​​jest podekscytowana możliwością odwdzięczenia się organizacji, która tak wiele dla niej zrobiła.
RMHC zapewnia dom z dala od domu dla chorych dzieci i ich rodzin, którzy są leczeni w pobliskich szpitalach

Osiem tygodni po amputacji w ramach rehabilitacji zaczęła pływać i zakochała się w tym sporcie.

Ciężko pracowała, aby udowodnić, że jej niepełnosprawność nie stanowi przeszkody na drodze do wielkości i od tego czasu zdobyła 15 medali paraolimpijskich w pływaniu, w tym sześć złotych.

READ  Podczas BlizzConu 2023 programiści wprowadzają w życie swoje Marvel Cinematic Universe

Australijczycy mogą wesprzeć Dzień McHappy Day obchodzony 18 listopada, kupując Big Maca w lokalnym McDonaldzie, a 2 dolary z każdego zakupu trafiają na cele charytatywne lub przekazują bezpośrednio. Tutaj.

Organizacja charytatywna ma 18 domów w całej Australii i co roku przyjmuje około 10 000 rodzin

CZYTAJ WIĘCEJ: Podnoszący na duchu powód, dla którego legenda pływania Ellie Cole napisała słowo „ANDY” na spodzie swojej protezowej stopy