Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Najlepsze oferty na MacBooka z okazji Czarnego Piątku: kup laptopa już od 505 USD

Najlepsze oferty na MacBooka z okazji Czarnego Piątku: kup laptopa już od 505 USD

Trendy cyfrowe

MacBooki to świetne laptopy dla studentów, profesjonalistów i zwykłych użytkowników. Istnieje szeroka gama MacBooków, w tym tańsze i droższe opcje. Oczywiście wszystkie MacBooki mają cenę Apple, więc mądrze jest kupić nowy podczas wyprzedaży w Czarny Piątek. Zebraliśmy najlepsze oferty MacBooków dostępne obecnie u wielu sprzedawców detalicznych. Poniżej znajdziesz je uporządkowane według stylu i segmentu.

Najlepsze oferty na Czarny Piątek na MacBooku Air

Luke Larsen/Trendy cyfrowe

MacBook Air od wielu lat jest ulubieńcem studentów i zwykłych użytkowników. Na początku był bardziej przyjazną dla budżetu i przenośną opcją w porównaniu z linią Pro, ale z biegiem lat stał się znacznie potężniejszy. Znaleźliśmy zniżki na wersję z chipem M1 i M2, dzięki czemu możesz wybrać poziom mocy.

Najlepsze oferty z okazji Czarnego Piątku na MacBooka Pro (M2).

jabłko

Kupno starego MacBooka to dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Zniżki i oferty na M2 są nieco łatwiejsze do znalezienia niż na M3. Do wyboru jest także kilka różnych kombinacji składników.

Najlepsze oferty z okazji Czarnego Piątku na odnowionego MacBooka

Alex Blake/Trendy cyfrowe

Nie ma absolutnie nic złego w zakupie odnowionego MacBooka. Chociaż nic nie przebije uczucia, jakie daje otwarcie zupełnie nowego pudełka z technologią, odnowione laptopy działają równie dobrze, jak nowe, a ich cena jest znacznie niższa.

Zalecenia redaktorów
READ  Nawet zamknięcie oczu jest intensywnym ruchem: doświadczenie rzeczywistości wirtualnej, które symuluje poważny stan neurologiczny | Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Melbourne