Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Awaria sprzętu Windows 11 się pogarsza

Źródło: Gordon Mah Ong/IDJ

Jeśli istnieje sposób na wyrwanie zwycięstwa z paszczy porażki, tylko po to, by odwrócić zwycięstwo przez nokaut Plecy W szczękach totalnego fiaska Microsoft wymyślił sposób, w jaki poradził sobie z awarią kompatybilności sprzętowej Windows 11.

W zeszły piątek firma Przekaż wiadomość do wielu serwisów informacyjnych Że faktycznie pozwoliłoby to komputerom zbudowanym przed 2018 r. zainstalować nadchodzący system operacyjny Windows 11, kończąc to, co przekształciło się w nowoczesny kryzys kubańskich rakiet wśród entuzjastów komputerów.

Kryzys rozpoczął się w czerwcu, kiedy Microsoft wypuścił narzędzie sprawdzające zgodność z Windows 11, które zasadniczo wyrzucało komputery z wciąż wydajnymi procesorami, takimi jak Intel Core i7-7700K i AMD Ryzen 7 1800X, za burtę — w tym laptopy Microsoft Surface — w imię bezpieczeństwa.

Jak można sobie wyobrazić, społeczność pecetów nie była zbyt zadowolona, ​​że ​​została zmuszona do korzystania z programu do aktualizacji podobnego do smartfona, aby uzyskać bezpieczniejszy system Windows 11. Wspieranie dziedzictwa jako jednego z jego głównych filarów.

Dlatego większość ekspertów spodziewała się, że Microsoft się wycofa (ja nie) – i najwyraźniej zrobił to w zeszły piątek.

Ale okazuje się, że Microsoft tego nie zrobił Oh naprawdę Cofanie się i w oszałamiającym zamieszaniu godnym uchwycenia szybką kamerą i odtwarzania przez pokolenia, mogły pogorszyć cały bałagan. Dzieje się tak, ponieważ po poinformowaniu wszystkich, że stare komputery nie było Skazana na niepowodzenie, jeśli ręcznie zainstalujesz system Windows 11, firma stwierdziła, że ​​same „nieobsługiwane” komputery nie otrzymają aktualizacji.

READ  Czy magiczna klawiatura 2020 jest odpowiednia? Ostatnia odpowiedź