Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Bandai Namco tworzy grę Peppa Pig

Bandai Namco – ten sam wydawca, który finansuje Pierścień Edenu, The Złe duchy Niezliczone serie Smocza kula Pod-show i większość wysokobudżetowych tytułów anime w dzisiejszych czasach – to hit świnka Peppa Gra.

Nie widzimy dużych wydawców produkujących lub reklamujących wiele gier dla dzieci. Jeśli się uwzględni świnka Peppa Prawdopodobnie jedna z największych nieruchomości przyjaznych dzieciom – kupiła ją firma Hasbro W porównaniu z 3,8 miliardami dolarów przed pandemią – To ma sens, że ktoś w końcu przekształci go w grę wideo.

A więc to właśnie robi Bandai Namco. Oficjalny zwiastun YouTube wymienia grę jako Czarna koniczyna: Quarter Knights, Co jest oczywistym błędem. Trudno jednak nie uśmiechać się do tego samego wydawcy, który spycha na bok legiony osobowości Wifu świnka Peppa Może mieć część sceny gry wideo.

Z jakiegoś powodu mój mózg myśli teraz o wszelkiego rodzaju dziwnych aplikacjach do miksowania. gdyby świnka Peppa Odpowiedni podmiot gier wideo teraz, świat crossoverów jest całkowicie otwarty. Pepa do Druzgocący? świnka Peppa Napis jest w środku Dragon Ball Xenoverse? świnka Peppa Burząc nocne miasto? Wszystko jest naprawdę możliwe.

Moja przyjaciółka Peppa Pig Zakłada się, że zostanie wdrożony na „wszystkich platformach”, co może oznaczać wszystkie konsole, komputery, telefony komórkowe lub coś innego. Nie jest jeszcze jasne. Tak czy inaczej, wspaniale jest widzieć, jak wielki wydawca podpisuje taką umowę i pracuje nad grami bardziej przyjaznymi dla dzieci. Nie wiemy, czy Bandai Namco Studio jest stażystą, czy tylko wydawcą, ale wrócę i zaktualizuję ten post, gdy będzie dostępnych więcej informacji.

READ  Objaśnienie menu zadań pobocznych „Reset” w FF7 Rebirth