Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowy aluminiowy głośnik BT firmy Bang & Olufsen jest przeznaczony do użytku na zewnątrz

Ilustracja do artykułu zatytułowanego Andy Warhol W Have Loved Bang & amp;  amp;  Głośnik Bluetooth Nowy aluminiowy wózek na zupy od Olufsen

obrazek: Bang & amp; Olufsen

Andy Warhol był znany z przekształcania przyziemnego pudełka zupy Campbell w dzieło sztuki celebrytów, a teraz Bang & Olufsen zmienia podstawową kuchnię w luksusowy element rozrywki dzięki nowemu, pokrytemu aluminium głośnikowi Bluetooth, który jest lekki, wodoodporny i nie do końca tani.

Zazwyczaj głośniki bluetooth wyglądają jak miska kremu Coffee-Mate owinięta w fantazyjną tkaną skarpetę. Ale nowy Beosound Explore to naprawdę fajny element wyposażenia. Wokół 1,8-calowego pełnozakresowego podwójnego głośnika nadal znajduje się tkanina owinięta, aby chronić go przed wodą i innymi niepożądanymi elementami (głośnik ma stopień ochrony IP67 ze względu na jego zdolność blokowania kurzu i wody), ale jest ukryty za anodowanym typem 2. aluminiowy grill z wytrzymałym wykończeniem Jest porysowany, więc rzucany podczas przygody na świeżym powietrzu nie od razu wygląda, jakby został zaatakowany przez niedźwiedzia.

Nie zdefiniowano

obrazek: Bang & amp; Olufsen

Obecnie w sklepach internetowych Bang & Olufsen i IRL dostępne są dwie opcje kolorystyczne: Black Anthracite i Green, natomiast Grey Mist, trzecia opcja, która już jedzie do domu, estetyczna zupa pudełkowa pojawi się później tego lata. Konstrukcja grilla obiecuje również zapewnić dodatkową przyczepność i pomóc zapewnić, że Beosound Explore pozostanie bezpiecznie w zewnętrznej kieszeni opakowania – ale dla większego bezpieczeństwa, wbudowany pasek i karabinek są dołączone. Nie jest tak lekki jak para słuchawek, ale ponieważ jest wykonany z aluminium, nawet z akumulatorem w środku, który wystarcza na 27 godzin odtwarzania, głośnik waży 631 gramów, czyli tylko półtora funta. .

Biorąc pod uwagę jego ogólny rozmiar, prawdopodobnie nie spodziewałbyś się takiego samego poziomu jakości dźwięku, jaki uzyskujesz od czegoś takiego Nieżyjący już HomePod Apple, Ale prawdopodobnie byłby na równi z Nasze zalecenia dotyczące głośnika bluetooth poniżej 100 USDTyle, że Bang & Olufsen Beosound Explore przywróci Ci podwójną cenę do 200 USD.

READ  Gracze Diablo 4, proszę, nie wszyscy jesteście „śmieciami”