Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Bardzo smutne”: Gwiazda The Right Stuff, Fred Ward, umiera w wieku 79 lat, składa hołd Kevinowi Baconowi

Zdobywca Złotego Globu Fred Ward zmarł w wieku 79 lat. Najbardziej znany jest z ról w The Right Stuff, Tremors i The Player.

W wieku 79 lat zmarł Fred Ward, zdobywca Złotego Globu i gwiazda The Right Stuff.

Przedstawiciel Warda potwierdził, że zmarł 8 maja z nieznanej przyczyny Poczta w Nowym Jorku Piątek, wzmiankowany słońce.

„Z przykrością ogłaszam śmierć słynnego aktora Freda Warda, który zmarł w niedzielę 8 maja 2022 r. w wieku 79 lat” – czytamy w oświadczeniu.

Ward, były kucharz przez krótki czas, który służył w Siłach Powietrznych Stanów Zjednoczonych, poszedł do szkoły aktorskiej i zaczął swoją rolę we włoskim filmie telewizyjnym w 1973 roku.

Ward zadebiutował w amerykańskim filmie jako skazany w filmie Clinta Eastwooda Ucieczka z Alcatraz w 1979 roku.

W swojej karierze występował w filmach takich jak Południowy komfortI poprawne typyI Remo Williams: Początek przygodyI dreszcze I Wstrząsy 2: Wstrząsy wtórneI Henryk i czerwiecI graczI Przełącznik zmiany biegów I skróty.

„Wyjątkową cechą Freda Warda jest to, że nigdy nie wiedziałeś, gdzie się pojawi, więc jego wybory zawodowe były nieoczekiwane” – napisał jego publicysta Ron Hoffman w oświadczeniu dla NPR.

Wiadomość o śmierci gwiazdy wstrząsnęła mediami społecznościowymi w piątek, a wielu z Hollywood przesłało kondolencje rodzinie Warda.

dla niego dreszcze Współpracownik Kevin Bacon napisał na Twitterze: „Bardzo smutno słyszeć wieści o Fred Wardzie. Jeśli chodzi o walkę z robakami pod ziemią, nie mogłem prosić o lepszego partnera. Zawsze będę pamiętał, jak opowiadał o swojej miłości do Django Reinhardt i gitara jazzowa podczas naszych długich, gorących dni na pustyni. Kłam sobie spokojnie, Fred.

Krytyk filmowy Robert Daniels napisał na Twitterze: „Fred Ward był absurdalnie dobry. Profesjonalny we wszystkim, co robił, od szarpnięć do gracza.

„Może nawet dać świetny występ, który jest tak samo głupi jak Joe Dirt. Był całkowicie niedoceniony. „

READ  Profesjonalny szef kuchni zachwyca przepisem na puree ziemniaczane z niesamowitym składnikiem

Producent Charles de Luzerica powiedział: „Fred Ward był niespodziewanie wszechstronnym aktorem, który pracował w tym ukrytym regionie między aktorem charakterystycznym a gwiazdą filmową.

„Zawsze zasługiwał na większe uznanie. Bardzo dobry w Tremors, Remo, The Player, Henry & June… ale nadal moimi faworytami w Ward są The Right Stuff i Miami Blues. RIP”

Przedstawiciel Warda powiedział, że ostatnie lata jego życia w tworzeniu obrazów Poczta.

Jego żona Marie-France Ward i syn Django Ward przeżyli 27 lat.