Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Barnes & Noble Nook GlowLight 4 wystartuje 8 grudnia

Barnes & Noble niespodziewanie ujawnił, że w przyszłym tygodniu wyda nowy e-czytnik w Światło poświaty pukania 4.

Minęło kilka lat, odkąd B&N zaktualizowało swoją ofertę e-czytników, wprowadzając 7,8-calowy GlowLight Plus w 2019 r. i 6-calowy GlowLight 3 w 2018 r. Ten nowy 6-calowy e-czytnik z 300-calowym wyświetlacz punktowy instaluje się w calach, ale poprawia wrażenia w wielu innych obszarach. Warto zauważyć, że 32 GB pamięci (29,1 GB dostępne do użytku), przełącznik z micro USB na USB-C dla portu ładowania/przesyłania danych i znacznie mniejsze ramki niż GlowLight 3.

Okładka ma gładkie wykończenie i istnieje możliwość przewijania ekranu lub używania fizycznych przycisków do przewracania stron. GlowLight umożliwia czytanie niezależnie od warunków oświetleniowych, a tryb nocny pozwala „symulować naturalny rozwój słońca w ciągu dnia”.

Żywotność baterii jest oceniana na 1 miesiąc, ale przy założeniu, że czytasz 30 minut dziennie, przerzucasz 1 stronę na minutę, GlowLight jest ustawione na 10%, a łączność bezprzewodowa jest wyłączona. W rzeczywistości nałogowi czytelnicy nadal częściej czytają tydzień lub więcej między liczeniami.

Dostępne od 8 grudnia Nook GlowLight 4 będzie kosztować 149,99 USD i zawiera kabel USB-C oraz skróconą instrukcję obsługi z czytnikiem e-booków, więc musisz mieć własną ładowarkę. a GlowLight 4. Osłona Dostępny również w cenie 19,99 USD w opcjach kolorystycznych Emerald, Red Rose, Violet, Dafodill lub Chocolate.

W tym przedziale cenowym GlowLight 4 kosztuje o 20 USD więcej niż zupełnie nowy Kindle Paperwhite, ale bezpośrednie porównywanie tych dwóch nie jest uczciwe. Kindle ma tylko 8 GB pamięci, a jego ekran o przekątnej 6,8 cala. Jeśli potrzebujesz 32 GB miejsca, cena wynosi 189,99 USD, tak czy inaczej jest to cena obsługiwana przez reklamy.

READ  11 najlepszych ofert na głośniki w Czarny piątek nadal obowiązuje w 2021 r.