Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Bezpłatne wydarzenie inaugurujące Starfield odbywa się w Australii, a gospodarzem jest Bethesda

Bezpłatne wydarzenie inaugurujące Starfield odbywa się w Australii, a gospodarzem jest Bethesda

Bethesda intensyfikuje działania marketingowe na rzecz swojej najnowszej epickiej gry RPG pole gwiazd, W Australii zakończyło się to wydarzeniem inaugurującym grę, które odbyło się w Sydney Harbour 6 września 2023 r. To będzie Wydarzenie z darmowymi biletami otwarte dla każdego.

Organizowane przez Bethesda ANZ odbędzie się tak zwane „Starfield Launch Experience”. Zagraniczny terminal pasażerski (Circular Quay, Sydney). Firma obiecuje „różnorodne zajęcia tematyczne i wciągające, oprawy oświetleniowe, kostiumy i nie tylko” podczas uroczystości, choć w szczególności będzie to „doświadczenie niezwiązane z grami”.

czyta: Starfield: jak grać w grę we wczesnym dostępie

Członkowie Sydney zainteresowani uczestnictwem mogą zarejestrować się w celu uzyskania bezpłatnych biletów za pośrednictwem strony Wydarzenie Jasna stronai śledź Bethesda ANZ Świergot I Facebook Kanały aktualizacji wydarzeń. Bethesda zwraca uwagę, że liczba miejsc jest ograniczona i niezbędne są rezerwacje.

chwila pole gwiazd Oficjalna data premiery to 6 września 2023 r., a szczególnie podekscytowani mogą zarejestrować się, aby uzyskać wcześniejszy dostęp do gry. Każdy kupi Wersja premium Lub Wydanie „Konstelacja”. Do pole gwiazd Będzie mógł rozpocząć grę 1 września 2023 roku.

Czekam z niecierpliwością na recenzję GamesHub pole gwiazd 1 września 2023 r.

READ  FCC udostępnia pasmo 6 GHz dla urządzeń AR/VR o niskim poborze mocy