Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Oto jak mogłoby wyglądać opakowanie iPhone’a 15 Pro firmy Apple

Oto jak mogłoby wyglądać opakowanie iPhone’a 15 Pro firmy Apple

Ponieważ seria iPhone’ów 15 firmy Apple zostanie prawdopodobnie zaprezentowana już za dwa tygodnie, w Internecie udostępniono render koncepcyjny, który ma być oparty na opakowaniu iPhone’a 15 Pro, a dokładniej na pudełku, w którym urządzenia będą sprzedawane.

Wizualizacja pudełka „iPhone’a 15 Pro”.

Powyższą ofertę na X (obecnie Twitter) udostępnił m.in @chandlerbongzz Przedstawia znajome białe pudełko zwieńczone przednim obrazem „iPhone’a 15 Pro” lub „iPhone’a 15 Pro” Max z krzywą „S” widoczną na czarnym ekranie.

Zgłoszenie odbywa się na podstawie a Ręcznie rysowana ilustracja rzekomego pudełka Zostało udostępnione przez źródła Weibo, a później opisane przez kilku przecieków. Niejasno przypomina opakowanie iPhone’a 14 Pro firmy Apple, ale istnieją powody, aby zachować sceptycyzm co do jego dokładności.

Od premiery iPhone’a XS firma Apple co roku zamienia górną grafikę na opakowaniu Pro, aby przez jeden rok pokazywać przedni ekran urządzenia, a rok później tył „iPhone’a”. Zeszłoroczne pudełko iPhone’a 14 Pro‌ pokazywało przedni wyświetlacz, dlatego w tym roku Apple ma wyróżnić tył modeli ‌iPhone’a 15 Pro‌. Jeśli oferta okaże się trafna, Apple złamie schemat, w który był przywiązany przez pół dekady.

Pudełko do iPhone'a 14 Pro

Opakowanie ‌iPhone’a 14 Pro‌

To samo w sobie nie jest wykluczone — Apple może zmieniać opakowanie według własnego uznania i niekoniecznie musi przestrzegać określonego harmonogramu projektowania. Jednak kolejną kwestią niepokojącą jest to, że rozsądne wydaje się założenie, że Apple wolałby, aby rzekomo cienkie ramki w swoich urządzeniach Pro były bardziej widoczne dzięki bardziej efektownemu obrazowi, zamiast maskować krawędzie ekranu przeważnie czarnym tłem.

W związku z tym dzielimy się tym obrazem z niezbędnym przymrużeniem oka. Co więcej, nie minie dużo czasu, zanim dowiemy się na pewno, jaki rodzaj opakowania wybrał Apple dla modeli iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Pro. Oczekuje się, że Apple ogłosi nowy skład podczas wydarzenia, które prawdopodobnie odbędzie się we wtorek, 12 września. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, przedsprzedaż prawdopodobnie odbędzie się w piątek 15 września, a premiera nastąpi w piątek 22 września.

READ  Kampus Two Point, teraz w Game Pass, to świetny czas dla wszystkich