Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Bill Healy prowadzi PP, ale traci medal w Polsce

Wiesz, co mówią o finałach, Bill Healy wykonał całą pracę, aby dotrzeć do medalu na 400 metrów, najniższego w żywiołowym wyścigu podczas halowych mistrzostw Europy.

Healy przyjechała do Toronto w Polsce, wiedząc, że będzie musiała przebiec wyścig swojego życia, aby zyskać jakąkolwiek nadzieję na zdobycie medalu w najbardziej konkurencyjnych zawodach: kobieta z Cork przebiegała właściwie swoim tempem życia, poprawiając swoje najlepsze wyniki w 51,94 sekundy. i zajmując czwarte miejsce za nowym europejskim prowadzeniem 50,63 jako holenderska złota medalistka Femke.

Healy zdobył 51,94 medali w poprzednich pięciu edycjach tych mistrzostw, co jest tylko prawdziwym wyścigiem wyczynowym: mimo ukończenia 21 lat Paul uchodzi za nową gwiazdę holenderskich sportowców, a srebrny medal przypada weteranowi polskiej biegaczki Justinie. Sweetie – Ersetik, który prowadzi 51.41 zegarków.

Brąz przypadł szybkiemu brytyjskiemu sprinterowi Jodi Williamsowi, najlepszemu w swoim życiu 51,73 i ostatnie 30 m, podobnie jak Healy, który wyprzedził innych holenderskich sprinterów w lidze; Niestety Healy zabrakło toru.

„To rozczarowujące być tak blisko medalu, tak blisko, ale to europejski finał, to czwarte miejsce, to BP, nie mogę już prosić. Wejście do finału to obszar bonusowy i cieszę się, że zostaw ten występ na tym światowej klasy polu ”.

Jak zawsze składał się z dwóch części, co udowadniało, że różnica po 200 metrach jest ważna: Healy wyszedł znakomicie, ale został lekko złapany przez dwie kobiety wchodzące w nią, jakby przechodząc z zewnątrz i ruszając w alejkę.

„Wiem, że zawsze zbliża się czas” – dodał Healy – „aby dostać się na lepszą pozycję, powinienem był trochę pchnąć. Ale jak skończyłem, trochę wygrałeś, a od niektórych się uczysz więcej, aby zająć czwarte miejsce w europejskim finale. Jestem bardzo zadowolony z faworyta. ”

READ  Finansowanie: Port Lotniczy CPK jest pionierem nowej ery zrównoważonego lotnictwa w Polsce

Faktycznie czwarte miejsce da 26-latkowi więcej punktów rankingowych do zakwalifikowania się na igrzyska olimpijskie w Tokio tego lata, a jego miejsce na 200 i 400 m jest teraz możliwe.

Oznacz angielski

Wcześniej, w sobotniej wieczornej sesji, Mark opuścił kolejną nadzieję medalową po angielsku w brutalnie trudnych półfinałach na 800 m, gdzie tylko dwa pierwsze miejsca w trzech wyścigach dotarły do ​​niedzielnego finału.

Trzykrotny medalista z Glasgow dwa lata temu, w tym brązowy medalista, Coy podążał za sztuczkami, próbując wyjść z tyłu, co bardzo dobrze mu służyło w przeszłości, nie tylko tym razem, ale także zajął czwarte miejsce w języku angielskim 1: 2017 Niedźwiedź mistrza świata w 1: 47,86 – zwycięstwo przed Ambrose Bose.

„Podobnie jak europejski finał w 2014 roku, wróciłem, aby sprawdzić, co działało dla mnie w przeszłości” – powiedział English. „Wyszedłem wczoraj i próbowałem pozostać na ramionach lidera, ale bezskutecznie. Słuchaj, nie powinno być dzisiaj. Przyjechałem tu tylko po to, aby zdobyć trochę doświadczenia w Tokio. Do końca tego roku to wszystko, o czym każdy może rozmawiać. ”

Longford Living-Chert Sean McPhillips mieszał to z kilkoma wspaniałymi mężczyznami biegnącymi na 800 m w swoich półfinałach, kiedy 18-latek znalazł się w szalonym wyścigu na czczo, który przekroczył 400 m 50:82; McPhillips skomponował muzykę, zanim zajął czwarte miejsce w 1: 48.06, pokonując Mattusa Borowskiego z Polski w 1: 45,79, co jest rekordem życiowym.

McPhillips, który ujawnił swój pierwszy występ w mistrzostwach seniorów, pocieszył również nowy europejski rekord do lat 20, który nie był najszybszy w jego karierze, ale do celów nagrań europejskich nadszedł czas, aby wprowadzić ograniczenia antydopingowe. .

Nadia Power straciła jedno miejsce w finale na 800 metrów w Polsce. Zdjęcie: Morgan Tracy / Info

Przed końcem Nankii 2: 04.04, Nadia Power znokautowała finał kobiet na 800 m, uderzając w przedni dzwonek i oczywiście popychając się na boisku. Podobnie jak mężczyźni, tylko dwaj pierwsi dotarli do niedzielnego finału, po jej półfinałowym zwycięstwie z Angelicą Chichoka z Polski 2: 03.18, co dało atrakcyjny brytyjsko-polski finał, ponieważ Wielkiej Brytanii udało się zdobyć trzech zawodników. finał sześciu kobiet.

„Chciałem pobiec w pełni sił, aby uderzyć mocno w środku wyścigu” – powiedział Power. „Nie żałuję. Dzisiaj nie zadziałało, ale przynajmniej byłem odważny i poszedłem na to. To był wciąż wspaniały sezon i wiele się nauczyłem.

„Jestem bardzo dumny: byłoby miło przyjść na europejski finał. Nie zamierzam nawet tego robić w europejskich halach do końca stycznia, a potem zdecydowałem, że to zrobię, ponieważ zawsze mam gola na igrzyskach olimpijskich. Dużo się nauczyłem, dobrze jest zrobić mistrzostwo seniorów. Trudno przejść na emeryturę, bo chcę trenować i przygotowywać się do lata ”.

Wcześniej w sobotę, najlepsze okresy w ich życiu zarówno Sarah Lavin, jak i Xian Dobin przyniosły poprawę. Lavin przyjechał do Polski za dwoma indywidualnymi najlepszymi w szybkim biegu na 60 metrów przez płotki, a zawodnik z Limerick awansował z powrotem na automatyczne kwalifikacje w 8,06 sekundy.

Dobin zarezerwował miejsce po biegu w niedzielnym finale na 3000 metrów z czasem życia 7: 47,71, poprawiając swój bieg do 7: 48.01 w zeszłym miesiącu, co jest szóstym najszybszym czasem, jaki Irlandczyk kiedykolwiek pokonał. Stając się najszybszym z trzech biegów, zawodnik Clonemel zajął piąte miejsce, pokonując Brytyjczyka Andy’ego Buttsarda z wygraną 7: 46.46, co wystarczyło, aby 26-letni Toby szybko przegrał.