Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Błąd między brytyjską parą a moją matką i córką | Kino

Para gejów ujawniła najczęstsze pytanie, jakie zadają im nieznajomi, przez co jeden z nich czuje się bardzo „zawstydzony”.

Para gejów opowiedziała, jak niezręcznie nieznajomi zakładają, że para jest matką i córką – mimo że dzielą ich tylko rok.

33-letnia Whitney Bacon Evans i 34-letnia żona Megan twierdzą, że zawsze czują się zawstydzeni, a nawet niepewnie, gdy nieznajomi zakładają, że Meghan jest matką Whitney. słońce raporty.

Jedną z najbardziej zawstydzających sytuacji, w obliczu której stanęła para, była sytuacja, w której drzwi otworzyła Whitney, a dostawca zapytał, czy matka Whitney jest w domu.

Jednak para z Windsor w Wielkiej Brytanii jest pełnoetatowymi influencerami i zaczęła używać tych „wstydliwych nieporozumień” do zabawnych treści.

Popularne w TIK TokPara zdobyła 1,8 miliona polubień i 90 000 obserwujących na platformie, na której publikuje na swoim wspólnym koncie Umieść tweeta

LADBiblia Wspomniała, jak Whitney opowiada o swoim zakłopotaniu z powodu bycia jego pasierbicą.

Powiedziała: „Jestem 33-letnią kobietą, chcę wyglądać jak kobieta”

Mniej więcej miesiąc temu do drzwi zapukał dostawca, a ja odpowiedziałam, że nie mam makijażu. Zapytali mnie, czy moja mama jest w domu”.

33-latka, która poślubiła Meghan we wrześniu 2017 roku w Palm Springs w Kalifornii, mówi, że współczuje swojej żonie, która często denerwuje się komentarzami, w których przedstawia się ją nawet pięć razy w tygodniu.

„Współczuję Meghan, ponieważ jestem pewien, że głęboko ją to denerwuje. To niezręczna sytuacja, kiedy musimy odpowiedzieć„ Nie, jesteśmy żoną i żoną ”.

Megan powiedziała, że ​​zamieszanie między matką a córką przeszkadza i wprawia ją w zakłopotanie.

Powiedziała: „Było kilka osobistych doświadczeń, w których to się wydarzyło, ale otrzymujemy również komentarze na temat TikTok od ludzi, którzy mówią: „O mój Boże, myślałam, że jesteś matką i córką.

„Właśnie wtedy byłam naprawdę sfrustrowana, ponieważ mamy wszystkich tych ludzi, którzy wariują na ten temat w TikTok” – dodała Meghan.

READ  Tajwan potępia chińskie oferty szczepionek przeciwko COVID w związku z gwałtownym wzrostem liczby przypadków

W jednym ze swoich najnowszych postów, zatytułowanym „Mamusiu przepraszam”, para wyśmiewa błędne wyobrażenia ludzi, mówiąc: „Kiedy jesteśmy żoną i żoną i dzieli nas tylko 13 miesięcy… ale ludzie myślą, że jesteśmy matką i córką”.

Post miał ponad 57 000 wyświetleń i spotkał się z wieloma komentarzami.

„Naprawdę? To fajne dziewczyny” – skomentowała jedna osoba.

Inny powiedział: „Baha, to takie śmieszne. Ale zabawne”.

Jeśli chodzi o ich sytuację, trzeci powiedział: „To się dzieje ze mną i moją dziewczyną. Uważam to za zabawne, ponieważ jest mamusią”.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się słońce Reprodukowano go za zgodą