Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

BMW M4 CSL pokazuje swoją złośliwą twarz w nowym zwiastunie

Mów, co chcesz, o BMW i niektórych jego kontrowersyjnych decyzjach z ostatnich lat, ale wie, jak zrobić hałas podczas ujawniania produktu. Jeśli jest jeden model, który zasługuje na tak dużo uwagi, to zdecydowanie jest to M4 CSL. Chociaż widzieliśmy już sporo teaserów, trzecie w historii lekkie sportowe coupe zadebiutuje dopiero 20 maja.

Innymi słowy, daje to BMW mnóstwo czasu na opublikowanie większej liczby zapowiedzi M4 CSL na swoich kanałach społecznościowych. Na przykład, dział M udostępnił nowe, niewyraźne ujęcie wyczynowego coupe, aby ujawnić jego projekt głównie z przodu. Tak, reflektory będą miały żółte akcenty nawiązujące do starszych i nowszych modeli M5 C.

Od 2022 roku BMW M świętuje swoje pięćdziesiąte urodzinytak Rocznica M4 CSL nosi stare logo sportów motorowych. Ten przeprojektowany przedni zderzak będzie również wyposażony w wydatny spojler M3 CS w przyszłym roku i M4 CS. Wydaje się, że wzdłuż maski biegną podwójne czarne odznaki, aby urozmaicić wszystko.

Oczywiście najbardziej oczywistym sposobem na odróżnienie CSL od konkurencji lub bazowego M4 będzie z tyłu. BMW nadaje hardcorowemu coupe tylne skrzydło, które naśladuje zamontowany na nim spoiler M3 E46 CSL w 2003 roku. Wewnątrz entuzjaści raczej nie będą mieli problemu z brakującymi tylnymi siedzeniami, które zostaną porzucone, aby znacznie zmniejszyć wagę.

Jeśli chodzi o moc, szukaj zdrowych wybojów powyżej 503 KM, które otrzymujesz podczas zawodów. W sieci pantofelków słyszeliśmy, o co pytają inżynierowie BMW M S58 .silnik do około 550 KM. Nie jest jasne, czy 3,0-litrowy silnik z podwójnym turbodoładowaniem będzie masowany, aby zapewnić wyższy moment obrotowy, czy też będzie trzymał się obecnego 650 Nm (479 lb-ft). W każdym przypadku liniowy sześcioślimak będzie podawany na tylne koła za pośrednictwem ośmiobiegowej automatycznej skrzyni biegów.

Kiedy BMW M4 CSL 2023 zostanie ujawnione w następny piątek, to się pokaże Michelin Pilot Sport Cup 2. opony W Stanach Zjednoczonych będzie prawdopodobnie wyceniony na sześć cyfr.

źródło: BMW M / Instagram

READ  CES 2023: Gran Turismo pojawia się na PS VR2 jako gra premierowa