Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Bonnie Arnold współpracuje z nową firmą innowacyjną „Moley” — globalne informacje — termin

Jak Bonnie Arnold wyszkoliła smoka do relacji z dwiema córkami z „Moley” Creator Entertainment

Były prezes DreamWorks Animation i Jak wytresować smoka Producent Bonnie Arnold łączy siły z nową firmą produkcyjną, którą założył rozpłodnik Twórca James Richlus. Arnold będzie producentem wykonawczym firmy Two Daughters Entertainment, która wystartuje z trzema nienazwanymi obiektami rozrywkowymi, które zostaną uruchomione w ciągu pięciu lat. Najbardziej znana jest jako współprzewodnicząca, a następnie szefowa działu animacji w DreamWorks Animation i jej produkcji jak trenować smok Działalność franczyzowa. Dołączyły też dwie córki rozpłodnik Producent Tony Nottig, reżyser Leon Guzin i były dyrektor generalny Children’s Entertainment w WarnerMedia Andrey Spasova, jest szefem marketingu i public relations. Seria animacji Reatchlous rozpłodnik Zaczęło się od bajki na dobranoc dla jego dwóch córek – stąd nazwa firmy. Jest nadawany w 140 terytoriach i na kanałach Boomerang w Europie, na Bliskim Wschodzie iw Afryce, a sprzedawany na całym świecie przez Jetpack Distribution, która dziś zawarła nowe umowy. Chiński dystrybutor cyfrowych i nowych mediów, Jetsen Huashi, podpisał umowę subdystrybucyjną na sprzedaż praw linearnych, cyfrowych i wideo na żądanie do telewizji i platform cyfrowych w kraju, a polski nadawca publiczny TVP nabył również prawa krajowe do serial i 30-minutowa sesja prywatna Mistrz Molly: Na królewskie zaproszenie. Szczegóły projektu dla planszy Two Daughters nie były dostępne, ale firma powiedziała, że ​​będzie „podobnej jakości filmowej i talentu”. rozpłodnik. Richloss twierdził, że „zadziwią branżę”.

ITV Studios uruchamia program dla niepełnosprawnych pisarzy

ITV Studios uruchomiło program dla niepełnosprawnych pisarzy w fazie rozwoju, w ramach którego czterech niepełnosprawnych pisarzy opracuje skrypt demonstracyjny z Patrickiem Spence Studio i Zatoka Długa historia zdjęć niezależnych. Scenarzyści, którzy będą współpracować z menedżerami ds. rozwoju z wytwórni ITV Studios, przedstawią swój pomysł w ITV Drama Head Polly Hill. Ponadto jeden stażysta edytor tekstu zostanie przydzielony do studia pisarskiego Spence, a drugi do Tall Story Pictures w ramach programu szkoleniowego produkcji ITV Studios. Posunięcie to wiąże się z umieszczeniem przez ITV poprawy reprezentacji i przedstawiania niepełnosprawności w centrum swojego planu działania na rzecz różnorodności. Według ostatnich danych Diamond Diversity, reprezentacja osób niepełnosprawnych na wyższych stanowiskach w brytyjskiej branży telewizyjnej spadła w zeszłym roku. „Program taki jak ten stworzy wyjątkowe możliwości dla niepełnosprawnych redaktorów i zachęci do jej kontynuowania tych, którzy nie rozważali kariery produkcyjnej” – powiedział Sam Tutlow, partner w ITV Creative Diversity.

READ  Dlaczego Harry Styles rzucił z powrotem kawałek kurczaka w tłum na koncercie w Nowym Jorku?

Euro-US Film Fund APX Group rozstrzyga spór o nazwę

Ekskluzywny: Europejsko-amerykański fundusz filmowy APX Group rozstrzygnął spór o znak towarowy z londyńską firmą inwestycyjną Apax Partners. Spór koncentrował się wokół nazwy funduszu APX Apax Capital Group, który według Apax Partners stanowił naruszenie zarówno nazwy, jak i znaku towarowego. W zeszłym tygodniu w Nowym Jorku doszło do ugody, w której APX zgodził się z mocą wsteczną zmienić nazwę na APX Group, rezygnując ze słowa „kapitał”. Grupa APX stwierdziła, że ​​jest „zachwycona, że ​​spór zakończył się zadowalająco dla obu stron i teraz nie może się doczekać nowych i ekscytujących projektów pod nową marką tożsamości”. Apax Partners jest znany jako były właściciel Thomas silnik czołgu Hit Entertainment, obecnie część Mattel, oraz kilka innych inwestycji w głównych międzynarodowych firmach medialnych, takich jak Central European Media Enterprises.

Evolution Mallorca International Film Festival 2022 z wyróżnieniem i uruchamia Sidebar Cinematography

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Evolution Mallorca ogłosił dzisiaj, że reżyser Lone Scherfig otrzyma nagrodę Evolution Vision, a aktorka Laia Costa otrzyma nagrodę Evolutionary New Talent Award w ramach jedenastej edycji festiwalu, która potrwa od 26 października do 1 listopada 2022 r. Hiszpański. Wyspa Majorka. W tym roku festiwal uruchomi również nowy sidebar dla 7-dniowego programu o nazwie Cinematography Focus. W ramach programu Cinematography Focus reżyserzy zdjęć z całego świata zostaną zaproszeni do udziału w panelach dyskusyjnych i wydarzeniach networkingowych na festiwalu. Dodatkowo zostanie ogłoszona specjalna nagroda honorowa dla DP World. Założycielka festiwalu i reżyserka Sandra Lipsky powiedziała: „Nie mogłabym być bardziej szczęśliwa niż dwa pierwsze wyróżnienia na edycji 2022. Laya ucieleśnia naszą misję budowania mostów między kulturami i łączenia ludzi dzięki swoim imponującym napisom filmowym i telewizyjnym – Dorobek pozostaje ekscytujący. Do obejrzenia”.

READ  The Royal Hotel: Po tym, jak bar Remote SA staje się nieprawdopodobnym punktem centralnym horroru z udziałem Julii Garner, Hugo Weaving