Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Brakuje inspiracji do budowy nowego parku tematycznego w Polsce

Brakuje inspiracji do budowy nowego parku tematycznego w Polsce

Szybki odpoczynek Spółka nabyła 6,7 ​​ha gruntu pod budowę parku tematycznego i parku wodnego w pobliżu centrum handlowego Europa Centralna w Gliwicach.

Momentum Leisure, wiodący deweloper z branży rekreacji i rozrywki, planuje otworzyć przestrzeń przyjazną rodzinom. Park rozrywki i park wodny w 2026 roku.

Nowy park tematyczny będzie czwartym parkiem Momentum w Polsce. Nowy Park wodny Będzie to już drugi taki przypadek w kraju. Do 2030 roku spółka zamierza zbudować 10 parków aktywności w Europie Środkowo-Wschodniej.

Momentum Leisure nabyło grunty od Mitiska Reim, europejskiego inwestora w luksusowe nieruchomości.

Wouter DeckersDyrektor generalna Momentum Leisure, Mitiska Reim, stwierdziła, że ​​partnerstwo było „prawdziwie korzystne dla obu stron, ponieważ łączy zakupy i wypoczynek w jednym miejscu”.

„Nie możemy się doczekać wspólnej budowy tego obiektu – i innych lokalizacji w przyszłości – dodał Deckers.

„Ponadto w ramach naszej strategii zerowej sieci zarówno temat, jak i park wodny zostaną zaprojektowane tak, aby spełniały oczekiwania. Konsystencja wymagania.”

Sylvie Guten-CarpentierPartner zarządzający Mitiski Reim powiedział, że współpraca „poszerzy ofertę Europa Centralna”.

Nowe parki przybywają do Europa Centrala

Dodał, że celem firmy inwestycyjnej jest uczynienie kompleksu handlowego „najpopularniejszym miejscem w regionie ze względu na wygodę, wypoczynek i rozrywkę”.

Janusza PodorkaWspółinwestor i lokalny partner operacyjny centrum handlowego powiedział: „Widzimy ogromny potencjał w wygodnej nieruchomości dla Europa Centrana”.

Firma Momentum Leisure powstała w 2008 roku poprzez zakup 200 hektarów ziemi w Polsce. Spotykać się z kimś, Prędkość W plany emerytalne zainwestował około 150 milionów euro, a całość finansowana jest kapitałem własnym.

Momentum obsługuje obecnie Majaland Gounati i Majaland Warsaw. W tym roku otworzy Majaland Gdańsk, a nowy park w 2026 roku.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Inspiration Leisure