Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Brave wprowadza Leo AI na iPhone'a i iPada

Brave wprowadza Leo AI na iPhone'a i iPada

Wraz z wydaniem Leo w przeglądarce internetowej iOS, firma Brave zakończyła wdrażanie sztucznej inteligencji zorientowanej na prywatność.

„Użytkownicy iPhone'a i iPada, którzy zaktualizują się do wersji 1.63, będą mogli zadawać Leo pytania, podsumowywać strony i pliki PDF, tłumaczyć strony, tworzyć treści i wykonywać inne czynności z poziomu paska adresu przeglądarki”. Notatki dotyczące zamieszczania ogłoszeń. „Leo umożliwia naturalne rozmowy na szeroki zakres tematów. Dzięki sztucznej inteligencji wbudowanej w przeglądarkę i kilku dużym modelom językowym (LLM) do wyboru, Leo ułatwia interakcję ze sztuczną inteligencją w płynny i znajomy sposób.

Inteligencja systemu Windows w Twojej skrzynce odbiorczej

Zapisz się do naszego nowego, bezpłatnego biuletynu, aby w każdy piątek otrzymywać trzy wskazówki dotyczące oszczędzania czasu – I Zdobądź bezpłatne egzemplarze przewodników terenowych Paula Thurrotta dotyczących systemów Windows 11 i Windows 10 (zwykle 9,99 USD) jako specjalny prezent powitalny!

*Wybierz wymagane pola

Brave udostępnia obecnie najbezpieczniejszą i najbardziej prywatną przeglądarkę internetową, dlatego przejście na sztuczną inteligencję zorientowaną na prywatność jest szczególnie ważne. Pierwsza wersja Brave pojawiła się w wersjach na komputery stacjonarne w listopadzie 2023 r. Następnie Brave dostarczył Leo na Androida pod koniec lutego. Teraz aplikacja Brave jest dostępna na iPhone'a i iPada i zawiera nową, unikalną funkcję.

„Dzięki funkcji zamiany głosu na tekst użytkownicy systemu iOS mogą wypowiadać wprowadzane informacje i konwertować je na tekst bez konieczności pisania” – wyjaśnia reklama. „Ułatwia to interakcję i ułatwia przekazywanie informacji asystentowi AI. Połącz to z nową integracją dokumentów i formularzy, taką jak Mixtral, a Leo na iOS stanie się potężnym, mobilnym asystentem AI, którego możesz zabrać ze sobą gdziekolwiek się udasz. „

Na wszystkich platformach Leo umożliwia użytkownikom Brave tworzenie stron internetowych i podsumowań w formacie PDF w czasie rzeczywistym, odpowiadanie na pytania, uzyskiwanie natychmiastowych odpowiedzi na zapytania, tworzenie raportów, artykułów, postów w mediach społecznościowych i innych długich treści, a także tłumaczenie, analizowanie i przepisywanie strony internetowe, pisanie i proponowanie kodu programistycznego w wielu językach programowania. Na urządzeniach mobilnych Leo dodaje integrację z Dokumentami Google, dzięki czemu możesz uzyskać pomoc i tworzyć podsumowania w Dokumentach i Arkuszach Google.

READ  Apple Silicon Mac Pro może łączyć dwa chipy M1 Ultra, aby uzyskać szybkość

Aby pobrać Leo na iPhone'a lub iPada, wystarczy zaktualizować aplikację do najnowszej wersji, Brave 1.63 (lub wyższej). Leo jest darmowy, ale Brave również oferuje Lew Premium Subskrypcja za 14,99 USD miesięcznie usuwa lub rozszerza limity cenowe na różnych kursach LLM i zapewnia wysokiej jakości rozmowy na wszystkich obsługiwanych kursach LLM.

Ale największą zaletą, niezależnie od tego, czy jest to bezpłatne, czy płatne, jest prywatność.

„Podobnie jak w przypadku wszystkich innych funkcji Brave, dla Brave Leo prywatność pozostaje najważniejsza” – zauważa firma. „Rozmowy z Leo są prywatne i bezpieczne. Leo nie nagrywa rozmów, nie wykorzystuje ich do szkolenia modelek, a do korzystania z Leo nie jest wymagane żadne konto ani login.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Brave Leo.