Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Brian Laundry, sprawa Gabi Pettito: tajne zarzuty Intenetu o tym, gdzie się ukrywa

Internetowi śledczy wymyślili dziwną i dziwaczną teorię na temat miejsca pobytu Briana Laundry’ego, opartą na klipie wideo.

Internetowi śledczy promują szaloną teorię spiskową, według której Brian Laundry ukrywa się pod kwietnikiem na podwórku swoich rodziców na Florydzie po tym, jak twierdzili, że materiał z drona uchwycił rękę wystającą z ziemi.

Twierdzą, że film z drona – który jest szeroko udostępniany w mediach społecznościowych, choć nie jest jasne, gdzie i kiedy został nakręcony – pokazuje rodziców 23-letniego uciekiniera, Chrisa i Robertę Pralnia, pracujących w ogrodzie w ich domu. podwórko.

Mówią, że na nagraniu widać kobietę przypominającą Robertę, która pielęgnuje klomb z kwiatami, podczas gdy jej mąż stoi w pobliżu.

Niesamowicie, wielu jest przekonanych, że na nagraniu widać rękę – która według nich jest praniem – wyciągającą się z klombu, gdy się pochylają.

Niektórzy posuwają się nawet do twierdzenia, że ​​Pralnia może ukrywać się w bunkrze pod kwietnikiem, podczas gdy organy ścigania kontynuują wielotygodniowe poszukiwania zaginionego przyjaciela Gabe’a Pettito.

Jeden z użytkowników TikTok, charlienovasite, opublikował film pokazujący powiększone fragmenty materiału z drona, mówiąc: „Zdecydowanie ktoś tam jest. Nie możesz zmienić mojego zdania”.

Inny śledczy, mamabear_xo, powiedział wraz z filmem TikTok: “Brian jest pod łóżkiem w ogrodzie. Zobacz, jak podaje coś matce”.

Po tym, jak w czwartek okazało się, że Chris Laundry udał się do rozległego rezerwatu dzikich zwierząt na Florydzie, aby pomóc ekipom poszukiwawczym znaleźć jego syna, użytkownik TikTok kmiller480 napisał, że FBI powinno sprawdzić jego podwórko.

“Chris Laundry zgadza się pomóc znaleźć jego syna Briana. Tymczasem Roberta Laundry jest bardziej zajęta niż kiedykolwiek w parku. Czy FBI sprawdziło park? “, napisali obok filmu.

Niektórzy też są Oznacz Dog the Bounty Hunter w swoich filmachi wezwał go, aby poszedł i przeszukał pod klombem.

READ  Zmienna epidemia delta w Chinach wykazuje oznaki spowolnienia, gdy szaleje na całym świecie

Jednak wielu szybko odrzuciło teorię spiskową, mówiąc, że to tylko haszysz i wskazując na fakt, że FBI faktycznie przeszukało dom Laundry.

“Nie mogę uwierzyć, że ludzie naprawdę myślą, że Brian Laundry jest w piwnicy pod klombem. Realistycznie, kto miałby już przypadkowo podziemny bunkier na swoim podwórku lub byłby w stanie go zbudować, zanim zorientuje się, że Gabe zaginął ?” napisał Użytkownik Twittera.

Kolejny tweet: „Przestańcie tę śmieszną historię o Brianie Laundry ukrywającym się w głupim klombie na podwórku moich rodziców. W końcu to nie jest zabawne”.

Według jego rodziców, pralnia zaginęła od 14 września i od tego czasu jest przedmiotem masowych obław.

Jest poszukiwany na przesłuchanie w przypadku zniknięcia Pettito. Jej ciało odkryto w Wyoming 19 września – prawie trzy tygodnie po tym, jak Pralnia wróciła bez niej do domu pary na Florydzie po podróży.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na Poczta w Nowym Jorku Reprodukowano go za zgodą