Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Brytyjska kelnerka jest oszołomiona, gdy panna młoda daje jej 100 dolarów na GRAVY, aby zmarnowała sukienkę teściowej

Kelnerka zaniemówiła po tym, jak panna młoda daje jej 100 dolarów za rozlanie GRAVY na sukienkę teściowej – ale niektórzy uważają, że w tej historii jest coś więcej.

  • Kelnerka była zszokowana, gdy pracowała na weselu w Wielkiej Brytanii, gdy otrzymała napiwek w wysokości 100 dolarów
  • Przypadkowo wylała rosół na teściową panny młodej
  • Ale panna młoda była zachwycona, ponieważ matka pana młodego podczas ceremonii ubrała się na biało
  • Podziękowała zamordowanej kelnerce i dała jej nagrodę w wysokości 55 funtów (98,50 AU)

Kelnerka była zszokowana, gdy otrzymała napiwek w wysokości 100 dolarów po rozlaniu jedzenia teściowej panny młodej – hojna nagroda od samej panny młodej.

Brytyjka Chloe, która publikuje w TikTok jako Chloe_Beee, przez krótki czas pracowała jako srebrna kelnerka obsługująca posiłki na weselach i innych ważnych wydarzeniach w całej Wielkiej Brytanii.

W postaci wirusowej Wideo Gromadząc 1,1 miliona wyświetleń od czasu przesłania filmu 15 kwietnia, Chloe przypomniała sobie, jak kiedyś zrzuciła całą „ łódź ” sosu na przód kobiety, która niegrzecznie ubrała się na biało na weselu swojego syna.

Obawiając się błędu Khloe, cierpienie Chloe szybko przerodziło się w konsternację, gdy panna młoda podziękowała jej i zaproponowała jej napiwek w wysokości 55 funtów (98,50 AU).

Kelnerka była zszokowana, gdy otrzymała napiwek w wysokości 100 dolarów po rozlaniu jedzenia teściowej panny młodej – hojna nagroda, która pochodziła od samej panny młodej (zdjęcie stockowe)

Chloe twierdziła, że ​​panna młoda powiedziała jej: „ Moja teściowa nie powinna być ubrana na biało na mój ślub.

READ  „Szalona” wirusowa droga na Bali wywołuje zamieszanie w Internecie

„Kiedy widzę ją teraz w mieście, nadal się witamy” – dodała.

Chloe powiedziała, że ​​jej teściowa „musiała iść i zmienić dom”, ale na szczęście mieszkała lokalnie.

Chloe ujawniła również, że cierpi na dysleksję, zaburzenie neurologiczne, które ogranicza zdolność planowania i przetwarzania zadań motorycznych, powodując niezdarność i problemy z równowagą.

Powiedziała, że ​​trudności spowodowane sytuacją ostatecznie doprowadziły ją do opuszczenia kelnerki.

W wirusowym filmie TikTok, który zebrał 1,1 miliona wyświetleń od czasu przesłania go 15 kwietnia, brytyjska kelnerka Chloe (na zdjęciu) przypomniała sobie, jak pewnego razu zrzuciła całą `` łódź '' bulionu na przód kobiety, która była niegrzecznie ubrana na biało ślub jej syna

Chloe powiedziała, że ​​to jej teściowa

W wirusowym filmie TikTok, który zebrał 1,1 miliona wyświetleń od czasu przesłania go 15 kwietnia, brytyjska kelnerka Chloe (na zdjęciu) przypomniała sobie, jak pewnego razu zrzuciła całą „ łódź ” bulionu na przód kobiety, która była niegrzecznie ubrana na biało ślub jej syna

Klip, który przedstawiał sławę Chloe w mediach społecznościowych przez ostatnie trzy dni, wywołał sceptyczne reakcje.

Jeden z widzów powiedział: „Czy jesteś pewien, że napiwek przyszedł po„ wypadku ”, a nie wcześniej”, wskazując, że panna młoda przekupiła Chloe, by zniszczyła ubrania teściowej.

Widziałem, jak ktoś nalewa czerwone wino do MIL [mother-in-law] Ponieważ była ubrana na biało. Ludzie wiwatowali, a inny dodał.

Trzeci odpowiedział: „Na pewno ci pomogę”.